Kartingų mėgėjai liks apakę: „Kinetik“ pristatė įspūdingo dizaino ir galios gokartą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-22
Kartingų mėgėjai liks apakę: „Kinetik“ pristatė įspūdingo dizaino ir galios gokartą
0 Pasidalinimai
162 Peržiūros

Elektriniai automobiliai jau daugelio nebestebina, o ką manote apie tokio tipo kartingus? Visai neseniai elektrinį kartingą pristatė Bulgarijoje įsikūrusi kompanija „Kinetik Automative“, o jų naujasis produktas yra ne tik galingas, tačiau ir atrodo įspūdingai.

Visų pirma, į akis daugeliui turėtų kristi naujojo kartingo dizainas. „Kinetik“ skelbia, jog šio gokarto korpusas yra pagamintas naudojant 3D spausdinimo technologijas. Šio produkto svoris siekia 97 kilogramus, o išvystomas maksimalus greitis – 90 km/h. Tai pasiekti padės 20 kW elektrinis variklis, kuris išvysto 90 Nm sukimo momentą.

Gamintojas į šį kartingą taip pat įmontavo 3,2 kWh bateriją, kuri leis nuvažiuoti maždaug 11 kilometrų, esant lenktynių režimui. Žinoma, jeigu nesiekiama lenktyniauti ir važiuojama kiek lėčiau – galima pasiekti ir tolimesnių distancijų. Kaip bebūtų, 11 kilometrų distancijos turėtų pakakti daugeliui kartingų lenktynių, todėl baterijos talpa – tikrai ne problema šiuo atveju.

Įdomu ir tai, jog „Kinetik“ teigia, kad bateriją galima įkrauti ir greituoju įkrovimu, o tai užtruks vos 10 minučių. Tam naudojamas 15 kW įkroviklis. Būtent baterijų įkrovimas dažnai yra didžiausia elektrinių kartingų problema, nes niekas nenori praleisti lenktynių dėl kelias valandas trunkančio baterijos krovimo. Kaip bebūtų, „Kinetik Automative“ sako, jog šią problemą jie išsprendė.

Pranešama, kad „Kinetik“ elektrinis kartingas turėtų kainuoti maždaug 11,9 tūkst. eurų, o prekyboje jis turėtų pasirodyti jau kitų metų pavasarį. Ką apie tokį gokartą manote Jūs?


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga