Geros naujienos televizorių su „webOS“ savininkams: leis mėgautis dar įspūdingesne žiūrėjimo patirtimi ir rinktis iš dar daugiau populiarių paslaugų

Geros naujienos televizorių su „webOS“ savininkams: leis mėgautis dar įspūdingesne žiūrėjimo patirtimi ir rinktis iš dar daugiau populiarių paslaugų

Pranešimas spaudai

„LG Electronics“ (LG) itin išplės turinio srautinio perdavimo galimybes kitų gamintojų televizoriuose, kuriuose įdiegta firminė „webOS“ platforma. Su atnaujinta programine įranga dabar „webOS“ platformą turintys televizoriai leis žiūrovams mėgautis dar įspūdingesne žiūrėjimo patirtimi ir rinktis iš dar daugiau populiarių paslaugų.

Siekdama suteikti prieigą prie savo populiarios televizorių platformos daugiau vartotojų visame pasaulyje ir sustiprinti savo pozicijas televizorių pramonėje, LG nuo šių metų savo pažangią „webOS“ platformą suteikė ir kitiems televizorių prekės ženklams. Būdama ir gamintoja, ir operacinės sistemos kūrėja, LG dabar gali plačiau pristatyti savo lengvesnio ir paprastesnio turinio žiūrėjimo viziją platesnei auditorijai.

Nuo rugsėjo mėn. iki šių metų pabaigos bus palaikomos įvairios aukščiausios kokybės turinio paslaugos, įskaitant „Disney+“, „Vudu“, „Pandora“, „HBO Max“ ir „SLING TV“. Visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti paslauga „Disney+“ bus prieinama televizoriuose su „webOS“ visose rinkose, kuriose ši paslauga šiuo metu siūloma.

LG_2021-10-21-075305_dapp

„Disney+“ gausu šeimai skirto turinio – nuo mėgstamos klasikos iki originalių pilnametražių filmų, laidų ir dokumentinių filmų iš „Disney“, „Pixar“, „Marvel“, „Star Wars“ ir „National Geographic“. „Disney+“ yra išskirtiniai originalių, kritikų pripažinimo bei komercinės sėkmės sulaukusių „Marvel Studios“ serialų, tokių kaip „VandaVizija“, „Sakalas ir žiemos karys“, „Lokis“, ir jų pirmojo animacinio serialo „Kas, jei...?“ namai. Tarp kitų šiais metais rodomų originalių ir dėmesio vertų „Disney+“ programų yra Billie Eilish kino koncertas „Laiminga kaip niekada: meilės laiškas Los Andželui“, „Dago dienos“ – naujas serialas pagal 2009 m. „Disney“ ir „Pixar“ hitu tapusį filmą „Aukštyn“ bei „Bobo Feto knyga“ – jaudinantis „Žvaigždžių karų“ nuotykis, kurio premjera įvyks gruodžio 29 d.

„Vudu“ klientams televizoriai su „webOS“ leis mėgautis daugiau kaip 10 000 nemokamų vaidybinių filmų be prenumeratos, taip pat išsinuomoti arba nusipirkti naujausių filmų ir televizijos laidų. „Vudu“ ankstyva prieiga prie naujų filmų leidžia paslaugai pasiūlyti daugybę „4K Ultra HD“ raiškos filmų, palaikančių „Dolby“ vaizdo ir garso gerinimo technologijas.

LG-Eclair

Daugumoje televizorių su „webOS“ populiarusis LG nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“ padidina išskirtinį LG platformos patogumą. Patogus LG „Magic Remote“ nuotolinio valdymo pultelis su „nukreipk ir spustelk“ sąsaja ir intuityviu valdymu taip pat siūlo integruotą balso atpažinimo funkciją, kad būtų dar patogiau naudotis.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas