Video

„Kodak“ pristatė naują išmaniųjų televizorių liniją: nuo pigiausių modelių iki didžiulio flagmano už daugiau nei tūkstantį eurų

„Kodak“ neseniai paskelbė apie 8 naujus išmaniųjų televizorių modelius praėjus mėnesiui po SE TV serijos pristatymo. Naujų televizorių asortimentas svyruoja nuo prieinamų iki flagmano modelių. Taigi pažvelkime į jų kainą ir specifikacijas.

„Kodak“ pristatė naują išmaniųjų televizorių liniją: nuo pigiausių modelių iki didžiulio flagmano už daugiau nei tūkstantį eurų

Kalbant pirmiausia apie aukščiausios klasės modelį, šis televizorius turi aukštą 75 colių QLED ekraną ir yra aukščiausios kokybės pasiūlymas naujausiame pranešime. Jis siūlo aukštą 4K raišką ir 1,1 milijardo spalvų. Kitos svarbios funkcijos apima „Dolby MS12“ ir HDR10+ palaikymą. Po gaubtu yra 2 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Garso atveju jo bendras garsiakalbių, palaikančių „Dolby Atmos“, garsumas yra 40 W. Šis televizorius pristatomas su tuo, ką prekės ženklas vadina „Airslim“ dizainu ir ekranu be rėmelio. Jam priskirtas modelio numeris 75MT5044 ir jis bus parduodamas už maždaug 1 100 eurų, o įsigyti galima bus per „Flipkart“.

Toliau turime 9XPRO liniją, kurią sudaro nauja prieinamų išmaniųjų televizorių modelių serija. 9XPRO portfelis yra įvairių dydžių, įskaitant 32, 40, 42 ir 43 colių variantus. Visuose juose yra „ARM Cortex A55x4 Realtek“ procesorius, kuris yra suporuotas su 1 GB RAM ir 8 GB vidinės atminties. Bazinis 32 colių modelis siūlo HD raišką, o kiti televizorių modeliai turi didesnę „Full HD+“ raišką. „Kodak 9XPRO“ serija veiks su „Android 11“ OS, skirta televizoriams, o bendra garso išvestis yra 30 W su „Dolby Digital“ garso palaikymu.

Kitos svarbios funkcijos apima integruotą „Netflix“, „Google Assistant“, „Chromecast“ ir gausią programų ir žaidimų biblioteką. Pradinė serijos kaina yra 10 499 INR už 32 colių modelį, o 42 ir 43 colių variantai kainuoja atitinkamai 190 ir 200 eurų. 40 colių modelio kaina vis dar neaiški. 32 colių modelį galima rasti tiek „Amazon“, tiek „Flipkart“, o 43 colių modelį galima įsigyti tik iš „Flipkart“. 40 ir 43 colių televizoriai bus parduodami per „Amazon“.

CA PRO serija yra flagmanų ir bazinio lygio modelių viduryje, tarp trijų išleidžiamų gaminių. Tarp jų yra 50, 55 ir 65 colių televizoriai. Visi trys televizoriai pasiūlys aukštą 4K raišką ir bus varomi MT9062 procesoriumi, siūlančiu „Bluetooth 5.0“ ryšį. Naujieji televizoriai taip pat turi dizainą be rėmelių, panašų į 75 colių QLED modelį, ir suteikia 40 W išvestį su „Dolby Atmos“ garsiakalbiais.

Juose taip pat yra integruotas „Chromecast“ ir „Google Assistant“. Taip pat siūloma daugiau nei 10 000 programų ir žaidimų. 50 colių televizorius kainuoja maždaug 315 eurų, o 65 colių modelio kaina - 492 eurai. Deja, 55 colių modelio kainų detalės vis dar nežinomos. 50 ir 65 colių CA PRO televizoriai bus parduodami per „Flipkart“ ir „Amazon“, tačiau 55 colių modelis bus parduodamas tik per „Amazon“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas