Video

LG sukurė „Micro LED“ ekraną pritaikytą kūrybai virtualiose studijose

Bendrovė „LG Electronics“ (LG) pranešė pristačiusi naują LG MAGNIT (modelis LBAF) ekraną, skirtą kurti virtualiose studijose. Naujajame ekrane, kuriame panaudota pažangiausia „Micro LED“ technologija, užtikrinamas aukščiausios kokybės vaizdas, sodrūs juodi atspalviai ir ryškios, natūralios spalvos, padedančios režisieriams kurti įspūdingus vaizdus.

LG sukurė „Micro LED“ ekraną pritaikytą kūrybai virtualiose studijose

Naujasis LG MAGNIT idealiai tinka filmų ir medijų gamybai, suteikiant galimybę realiu laiku rodyti skaitmeniniu būdu pateiktus vaizdus, o norint sklandžiai sujungti virtualius ir tiesioginius elementus, šį ekraną galima sinchronizuoti su monitoriais, kameromis, kamerų sekimo įrenginiais ir vaizdo transliavimo kompiuteriais.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Transliavimo ir kino pramonėje vis labiau populiarėja šviesos diodų ekranų naudojimas siekiant sukurti tikrovišką aplinką filmuojant aktorius, laidų vedėjus ir pirmame plane esančius objektus. Specialiai virtualioms studijoms ir išplėstinės realybės (XR) scenoms sukurtas naujasis LG MAGNIT, pasižymintis tvirta LG mikroschemų ant plokštės (COB) LED technologija ir 1,5 milimetro pikselių žingsniu, užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę, funkcijas ir patogumą, reikalingus profesionalaus turinio kūrimui.

LG „Micro LED“ skydeliai su milijonais savaime šviečiančių pikselių garsėja puikiu kontrastu, ryškiomis spalvomis ir tiksliu vaizdo atkūrimu. LG MAGNIT gebėjimas tiksliai atvaizduoti skaitmeniniu būdu atvaizduotus kraštovaizdžius – nesvarbu, vaizduojama reali ar skaitmeniniu būdu sukurta aplinka.

LG MAGNIT užtikrina universalumą, suteikiant naudotojams galimybę pritaikyti rodomą vaizdo dydį ir pasirinkti pakabinamą arba pastatomą montavimą*, taip, kaip jiems patogiausia LG „Micro LED“ sprendimo struktūra padeda sumažinti spalvų iškraipymą, kad vaizdai išliktų tikroviški plačiu žiūrėjimo kampu, todėl šis ekranas tinka didelio ekrano konfigūracijoms.

Be to, turinio kūrėjams, pageidaujantiems įtraukiančio efekto, LG MAGNIT leidžia įgaubtą išlenkimą iki 10 laipsnių. Šio modernaus ekrano dizainas taip pat palengvina modulių išlygiavimą.

Dėl ekrano konfigūracijos ir veikimo paprastumo naująjį LG MAGNIT lengva įdiegti ir prižiūrėti. LG „Micro LED“ ekranas turi didelius, 35,6 colių modulių korpusus, į jo komplektą taip pat įeina skydelio moduliai ir maitinimo blokai, kuriuos galima pasiekti iš kitos ekrano pusės. Transliacijos kokybės našumą užtikrinantis LG specialiai sukurtas ekrano sprendimas sujungia puikų spalvų tikslumą su mažos delsos vaizdo apdorojimu ir puikiomis HDR galimybėmis.

Sukurtos naudoti įvairiose aplinkose, MAGNIT serijoje yra ekranų, skirtų gyvenamosioms aplinkoms (modelis LSAD / pikselių žingsnis: 0,78 mm) ir sprendimų įvairiems verslo sektoriams, įskaitant verslo, mažmeninės prekybos ir viešbučių sektorius (modelis LSAB / pikselių žingsnis: 0,78 / 0,9 / 1,25mm).

Naująjį LG MAGNIT Baltijos šalyse bus galima įsigyti jau netrukus.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

LG

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas