Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Metas atsinaujinti televizorių: viena kompanija šiemet juos pigins net 20%

Metas atsinaujinti televizorių: viena kompanija šiemet juos pigins net 20%

Leonardas Sindaravičius

2021-03-05, 09:40

Netrukus visame pasaulyje bus pradėta prekiauti naujais „LG“ OLED televizoriais ir panašu, kad jų kainos bus gerokai žemesnės nei pernai. Pietų Korėjos laikraštis „JoongAng Daily“ praneša, kad šalyje debiutavę naujieji televizoriai - „G1 Gallery Series“ ir „C1 OLED“ - kainuoja net 20% pigiau, nei pernai debiutavę jų pirmtakai „LG GX“ ir „CX OLED“.

Tai milžiniška nuolaida naujam įrenginiui, ypač žinant, kad veikimo sparta ir vaizdo kokybė turėtų būti pagerėjusi lyginant su praėjusių metų modeliais, o nauja „LG“ OLED panelių technologija siūlo ir didesnį ryškumą. Pasak minėto laikraščio redaktoriaus „Park Eun-jee“, tokia kainos strategija siekiama sudominti didesnį skaičių vartotojų. Tarp naujų modelių yra ir pigesnis „A1 OLED“, akivaizdžiai nukreiptas į mažesnį biudžetą turinčius klientus - akivaizdu, jog „LG“ siekiamybė yra pritraukti maksimalų naujų vartotojų kiekį.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

6trciNpTqfoSJo9xe4vpkK-768-80

Nors toks kainų pokytis kol kas pastebėtas tik Pietų Korėjoje - kurioje ir įsikūrusi pagrindinė „LG“ kompanijos būstinė - esame linkę tikėti, jog atpigę nauji TV modeliai pasieks ir vakarų pasaulio šalis. Praėjusių metų „GX Gallery“ serijos OLED televizorius kainavo nepilnus €3000, tad jei kainų pokytis pasieks ir Lietuvą, 2021-ųjų „G1 Gallery Series“ turėtų kainuoti mažiau nei 2500 eurų.

Vienu geriausių praėjusių metų televizorių pripažintas „LG CX OLED“ nuo debiuto kainuoja apie €1200 už 48 colių ir maždaug €3000 už didžiausią - 77 colių - variantą. Taikant tokį pat kainų pokytį, nauji modeliai turėtų kainuoti atitinkamai iki €1000 ir €2350 už tokio pat dydžio modelius.

lg-tv-enroulable-disponible-prix-73000-euros

Daugiausia dėmesio vis dėlto gali susilaukti itin įperkamas „A1 OLED“ modelis, kuris potencialiai įsirėš istorijoje kaip vienas pirmųjų mažiau nei €850 kainuojančių OLED televizorių. Žinoma, išpardavimuose yra pasitaikę ir pigesnių variantų su panašiomis panelėmis, tačiau tai pirmas kartas kuomet visiškai naujas įrenginys turi tokią mažą gamintojo rekomenduojamą kainą.

Kalbant apie „LG“, paminėjimo vertas ir itin brangus ir itin eksperimentinis OLED panelę turintis susukamas televizorius - 65RX. Šiuo metu jo parduota dešimt vienetų visoje Pietų Korėjoje - vienintelėje šalyje, kurioje juo bus prekiaujama.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas