„Redmi“ drebina pigių televizorių rinką: pristatė nedidelį, tačiau kiekvieno lūkesčius pranokstantį produktą

„Redmi“ drebina pigių televizorių rinką: pristatė nedidelį, tačiau kiekvieno lūkesčius pranokstantį produktą

Leonardas Sindaravičius

„Xiaomi“ ruošiasi pristatyti gausybę naujų produktų Indijos rinkoje - vasario 9-ąją kompanija pristatys „Redmi Note 11“ išmaniųjų telefonų seriją bei „Redmi Smart Band Pro“ išmaniąją apyrankę. Kartu su šiais įrenginiais rinką pasieks ir išmanusis televizorius „Redmi Smart TV X43“.

Kol kas „Redmi Smart TV X“ liniją sudaro trys skirtingų dydžių prietaisai - „X65“, „X55“ bei „X50“. Skaičius po X žymi ekrano dydį, tad vasario 9-ąją pasirodysiantis „X43“ bus mažiausias ir, tikėtina, pigiausias šios išmaniųjų televizorių šeimos narys.

Redmi-Smart-TV-X43

Tiesa, Indijoje „Xiaomi“ jau prekiauja „Redmi“ televizoriais su 43 colių įstrižainės panelėmis, tačiau pastarieji yra „Full HD“ rezoliucijos, tuo tarpu naujasis „Smart TV X43“ turės 4K raiškos panelę, palaikančią „4K HDR“ bei „Dolby Vision“ technologijas. Indijos rinkai tai neblogas papildymas, turint omenyje, jog „Dolby Vision“ apskritai yra gana retai sutinkama savybė tokio dydžio televizoriuose.

„Redmi Smart TV X43“ tai pat turės 30W galios garsiakalbius, identiškus esantiems didesniuose „Smart TV X“ serijos televizoriuose, o žiūrėjimo patirtį praturtins ir „Dolby Audio“ integracija. Nors tikslesnių techninių parametrų kompanija kol kas nepateikė, teigiama, jog įrenginys siūlys „ateičiai paruoštą flagmano lygio charakteristiką“. Tai gali reikšti, kad „X43“ turės tokią pat arba geresnę specifikaciją, nei didesni jo broliai - minėta išmaniųjų televizorių trijulė turi keturių branduolių procesorius su 2 GB operatyviosios atminties bei 16 GB vidinės saugyklos.

imagem_2022-01-30_105944-1024x576

Iš programinės įrangos pusės, vietoje įprastos „Android TV“, „Xiaomi“ pasirinko panaudoti sistemos „apvalkalą“ siekdama patobulinti vartotojo patirtį - „Redmi Smart TV X43“ naudojama „Patchwall UI“ vartotojo sąsaja. Nepaisant kitokio pavadinimo ir pakoreguotų vizualų, tai vis vien yra „Android TV“ pagrindu sukurta sistema, o tai reiškia, kad problemų naudojantis „Google Play“ paslaugomis bei „IMDB“ duomenų bazė nekils.

Kol kas naujasis televizorius bus pasiekiamas tik Indijoje - specializuotose „Xiaomi“ parduotuvėse bei vietinėje „Amazon“ prekyvietėje. Pranešama, kad jo kaina sieks maždaug 355 eurus. Informacijos apie jo pasirodymą kituose regionuose - kol kas nėra.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas