„Sony“ suteikia galimybę mėgautis TV turiniu paprasčiau

Nuo 1960-ųjų, kai „Sony“ pristatė savo pirmąjį tiesioginio vaizdo televizorių, japonų bendrovė nuolatos tobulino TV produktų spektrą, o geresnę vartotojų patirtį laikė pagrindiniu dizaino elementu.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Sony“ suteikia galimybę mėgautis TV turiniu paprasčiau

Per pastaruosius permainingus dvejus metus, kai milijonai žmonių buvo priversti daugiau laiko praleisti namuose, TV ekranai visame pasaulyje pritraukė apie 1,72 mlrd. žiūrovų. Išaugus namų televizijos populiarumui, vartotojai vis dažniau ieško būdų, kaip namų pramogų sistemas geriau pritaikyti savo poreikiams. Šįmet pristatyta naujausia „Sony“ televizorių „BRAVIA XR“ aprūpinta įvairiomis funkcijomis, skirtomis pagerinti vartotojų patirtį ir leisti dar paprasčiau naudotis televizoriumi.

Tarp naujų „Sony BRAVIA XR“ serijos modelių – QD-OLED ekrano technologiją naudojantis „MASTER Series“ modelis „A95K“, OLED ekrano technologijos 4K raiškos „MASTER Series“ modeliai „A90K“ ir „A80K“, taip pat „Mini LED“ technologijos 8K raiškos „MASTER Series“ modelis „Z9K“ ir 4K raiškos LED ekrano technologiją naudojantis televizorius „X90K“. Visi išvardinti „Sony“ televizorių modeliai turi naujo dizaino nuotolinio valdymo pultelį, „Google TV“, išmanių namų valdymo funkcijų, novatorišką kamerą „BRAVIA CAM“. Jie suteikia galimybę mėgautis ne vien naujo lygio TV žiūrėjimo patirtimi, bet jais gali paprasčiau naudotis vartotojai su specialiais poreikiais, pavyzdžiui, regos ar klausos sutrikimais.

Visada surasite nuotolinio valdymo pultelį

Kurdama savo produktus, „Sony“ galvoja apie kasdienes situacijas, su kuriomis susiduria juos naudojantys žmonės. Todėl kai buvo projektuojamas naujas paprastesnis valdymo pultelis, gamintojas rėmėsi išsamiais vartotojų atsiliepiamais apie optimalų jo dydį ir funkcionalumą.

Naujas valdymo pultelis išsiskiria intuityvesniu dizainu ir leidžia valdyti TV be rankų panaudojant integruotą mikrofoną. Pravarti naujovė – suradimo funkcija, kuri davus balso komandą padės aptikti kambaryje pasimetusį pultelį. Pasak „Sony“ dizaino komandos, ši funkcija itin patiko vartotojams, dėl kurios įdiegimo buvo sulaukta daug teigiamų atsiliepimų.

Intuityvus dizainas taip pat apima patogius mygtukus ir jų apšvietimą, todėl pulteliu lengva naudotis ir prastai apšviestame kambaryje. Be to, jis išlieka stabilus, kai naudotojas spusteli mygtukus pultelį padėjus ant kieto paviršiaus, pavyzdžiui, stalo.

Dizainerių teigimu, šios ypatybės paverčia pultelį labiau prieinamą ir žmonėms su specialiais poreikiais. Remiantis vartotojų atsiliepimais, mažesnis, intuityvesnis pultelis buvo patogesnis vartotojams su regos sutrikimais. Tai padeda siekti „Sony“ vizijos „kurti pasaulį be jokių apribojimų“.

„BRAVIA CAM“ išplečia televizoriaus galimybes

Šių metų „Sony“ televizorių modeliuose debiutuoja nauja integruota kamera „BRAVIA CAM“. Ji pagerina vartotojų patirtį ir naujuosius „BRAVIA XR“ televizorius paverčia namų komunikacijos centru. „BRAVIA CAM“ leidžia vartotojams bendrauti su šeimos nariais ir draugais per didelį ekraną nuotoliniams susitikimams tampant svarbesne privataus ir profesinio gyvenimo dalimi.

„BRAVIA CAM“ taip pat sukurta tam, kad užtikrintų kuo labiau įtraukiantį žiūrėjimo patyrimą. Kamera veikia kartu su „Ambient Optimization Pro“ funkcija, kuri optimizuoja TV garsą jį nukreipdama į vietą, kurioje sėdi žiūrovas. Ši funkcija užtikrina, kad bet kokio filmo atmosfera bus perteikiama su maksimaliais įspūdžiais nepriklausomai nuo kambario dydžio ar konkrečios sėdėjimo vietos.

Ši integruota kamera leidžia lengviau ir patogiau naudotis televizoriumi, pavyzdžiui, per valdymo gestais funkciją „Gesture Control“, minimalaus atstumo kontrole „Proximity Alert“, kuri įspėja apie per arti ekrano esančius mažuosius žiūrovus, bei energijos taupymo režimą „Auto Power Saving“, automatiškai pritemdantis TV ekraną, kai nuo jo atsitraukia žiūrovas. Tokios funkcijos gali atliepti įvairius visos šeimos poreikius ir padeda pasirūpinti net mažiausiomis smulkmenomis.

Sujunkite namus su vienu ekranu

Prognozuojama, kad nuo 2024 m. vartotojai visame pasaulyje turės apie 8,4 mln. išmanių įrenginių, kurių bus galima rasti praktiškai kiekvienuose namuose. „Sony“ sukūrė naują „BRAVIA XR“ seriją su integruotu „Google Assistant“, kuris supaprastina televizorių valdymą ir palengvina turinio paiešką. Kadangi televizorius dažniausiai atsiduria kiekvienų namų centre, „Sony“ pasirūpino, kad per naujuosius modelius būtų galima valdyti ir kitus išmaniuosius namų prietaisus.

Interneto transliacijos paslaugų integracija

„Sony“ televizoriuose integruota „BRAVIA CORE“ filmų programėlė. Su „BRAVIA XR“ technologijomis, „Pure Stream“ ir „IMAX Enhanced“ vartotojai gauna priėjimą prie įspūdingo filmų katalogo, kurie pateikiami itin didele raiška ir su išraiškingu garsu. Tai suteikia galimybę kino teatro patirtį dar labiau priartinti prie namų aplinkos.

„Sony“ televizoriuose taip siūlomos įvairių interneto TV paslaugų integracijos, pavyzdžiui, „Netflix Adaptive Calibrated Mode“ panaudoja „BRAVIA XR“ foninio apšvietimo jutiklį, kuris padeda geriau atkurti originalią spalvinę gamą žiūrint „Netflix“ turinį. Tuo metu „Google TV“ ir „BRAVIA XR“ kartu siūlo daugiau kaip 700 tūkst. filmų, šou programų, tiesioginių transliacijų kanalų ir programėlių, kurias vartotojams pateikia patogiu formatu su suasmenintomis rekomendacijomis.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas