Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Televizorius gali daugiau nei jūs galvojate: 6 dalykai, kurių dar nežinojote

Televizorius gali daugiau nei jūs galvojate: 6 dalykai, kurių dar nežinojote

Pranešimas spaudai

2021-09-28, 16:20

Daugelis pritartų, kad televizorius tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Nors šis įrenginys jau seniai nebe naujiena ir jį galima rasti beveik kiekvienuose namuose, vargu ar visi efektyviai išnaudoja jo teikiamas funkcijas. Kokių televizoriaus galimybių dar neatradote? Pateikiame įdomių faktų ir, tikėtina, kad bent keli iš jų jums tikrai nebus žinomi.

Radijas

Muzikos platformų amžiuje tokia funkcija gali būti šiek tiek primiršta. Visgi, jeigu mėgstate klausytis muzikos ir radijo programų, verta žinoti, kad tai galite daryti ir savo išmaniajame televizoriuje. Patogu, kad įsidiegus radijo programas, naudojantis televizoriumi galėsite įsijungti bet kurią radijo stotį. O pažangiausios garso galimybės užtikrins, kad girdėsite muziką ar pokalbius, kad ir ką bedarytumėte – tvarkytumėtės, gamintumėte ir kt.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Žaidimai be konsolės

remote-control-table-with-tv-background

Nuo šiol mėgautis smagiais žaidimais galite ir naudodamiesi išmaniuoju televizoriumi. Daugelyje šių įrenginių rasite populiarius ir įtraukiančius žaidimus, kurie leis šauniai praleisti laisvalaikį. Žaisti dideliame televizoriaus ekrane – kiekvieno žaidimų entuziasto svajonė. Juo labiau, kad nauji televizoriai yra kuriami atsižvelgiant į žaidėjų poreikius. Patogu, kad užsinorėjus pažaisti, jums užtenka tik įsijungti televizorių, todėl nereikia papildomai išlaidauti ir rūpintis nauja įranga. Funkcionalus įrenginys gali tapti tikru pagalbininku vakarėlių metu arba leidžiant laiką su šeima.

Meno kūrinys

Tikrai dar ne daugelis žino, kad televizorius gali peržengti įprastas savo funkcijų ribas ir gali būti naudojamas kaip namus puošiantis meno kūrinys. Tokia galimybe pasižymi „Samsung The Frame“ įrenginys. Išjungus televizoriaus režimą jis virsta paveikslu su rėmeliu, kurio ekrane gali būti rodomi meno kūriniai. Naujausių technologijų dėka sukuriamas įspūdis, jog žiūrite į tikrą paveikslą, o ne televizoriaus ekrane įjungtą skaitmeninę užsklandą. Ar norėtumėte, kad jūsų namų interjerą puoštų rečiausi meno kūriniai, kurie eksponuojami tik žymiausiose meno galerijose ir muziejuose?

Socialiniai tinklai

man-changing-tv-channel-by-his-smartphone_2021-09-28-102731_uevk

Socialiniai tinklai tapo mūsų kasdieniais palydovais ir retas kuris galėtų atsitraukti nuo jų ilgiau nei pusdieniui. Dėl šios priežasties išmaniųjų televizorių gamintojai stengiasi pagerinti vartotojų naudojimosi patirtį ir įrenginiuose integravo kai kurias jų programėles. Verta žinoti, kad naudodamiesi televizoriumi, galėsite prisijungti prie tokių platformų kaip „Twitter“, „Instagram“ ir „Facebook“. Be to, išmanųjį televizorių galite susieti su savo nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu ir stebėti socialinių tinklų naujienas didesniame ekrane.

Orų prognozės

Orų prognozės yra visuomet aktuali informacija, kurią norėtųsi žinoti kiekvieną dieną. Temperatūra, krituliai, vėjo greitis, drėgmės lygis, audros tikimybė ir net galimi alergenai ore – ar būtų ne patogu, jeigu visą šią informaciją matytumėte tiesiog savo televizoriaus ekrane? Nuo šiol galite susieti išmanųjį televizorių su orus skelbiančiomis mobiliosiomis programėlėmis. Reguliariai atnaujindami programėles tiksliai žinosite, ko tikėtis likusią dienos dalį.

Valdymas telefonu

people-hands-with-remote-watching-football-game

Filmų ar muzikos perdavimas iš mobiliojo telefono į televizorių gali būti labai paprastas. Laikai, kuomet norint prijungti įrenginius, reikėjo vargintis ieškant įvairių laidų jau senai praeityje. Dabar užtenka vos priliesti televizorių savo išmaniuoju telefonu ir abu įrenginiai automatiškai yra susiejami. Ši funkcija itin dažnai naudojama vakarėlių ar didesnių susibūrimų metu, nes kiekvienas svečias gali susieti savo telefoną su televizoriumi ir dalintis mėgstama muzika ar vaizdais.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas