„Telia TV“ pristato visišką naują koncepciją: dabar mėgautis mėgiamu turiniu galėsite nuo 0 eurų

„Telia TV“ pristato visišką naują koncepciją: dabar mėgautis mėgiamu turiniu galėsite nuo 0 eurų

Pranešimas spaudai

Mokamos televizijos rinkos lyderė „Telia“ žengia į naują etapą: nuo šiol Lietuvos gyventojai išmaniąją „Telia TV“ gali užsisakyti nuo 0 Eur/mėn. ir patys pasirinkti, koks turinys juos domina, kaip jį žiūrėti ir mokėti tik už tai, kas jiems išties įdomu.

„Šiandien Lietuvoje pristatome visiškai naujos koncepcijos „Telia TV“ sprendimą – „Start“ planą. Taip atveriame vartus į didžiausią Lietuvos turinio biblioteką visiems žiūrovams, o „Telia TV“ paslaugos kaina prasidės nuo 0 eurų. „Telia“ klientai be jokio mėnesinio mokesčio ar nuomos laikotarpio įsipareigojimo galės pirkti tik vieną kino filmą, žiūrėti tik HBO serialus, pasirinkti tik „Go3“ paketą ar kitus juos dominančius TV kanalų rinkinius“, – sako „Telia TV“ segmento vadovė Vitalija Kibildė.

Lanksčiausia TV turinio platforma

Telia-Play

Kartu „Telia“ atnaujina išmaniosios televizijos planų kainodarą ir pristato „Telia TV“ planus „Stream“ bei „Mix“, pritaikytus naujos kartos žiūrovams, kurie pirmenybę teikia ne tiesioginėms TV transliacijoms ar jų įrašams, bet filmų, serialų ir kito turinio nuomai.

Užsisakius bet kurį planą, „Telia TV“ galima žiūrėti tiek televizoriaus, tiek telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio ekrane visiškai nemokamai.

Be to, jau visai netrukus išmaniąją „Telia TV“ galės užsisakyti tiek esami „Telia“ namų ar nešiojamojo interneto, tiek kitų operatorių klientai. Taigi „Telia TV“ tampa ne tik pažangiausia, daugiausiai turinio siūlančia, bet ir lanksčiausia TV turinio platforma Lietuvoje.

Reaguoja į globalias tendencijas

Telia-TV

Pasak V. Kibildės, naujasis TV turinio verslo modelis yra ilgo darbo rezultatas, prie kurio daugiau kaip metus dirbo visos „Telia“ komandos – nuo analitikų, kainodaros, apskaitos iki programuotojų. Jį įgyvendinant prireikė pritaikyti ir vidines bendrovės sistemas.

„Konkurencija mokamos TV rinkoje Lietuvoje jau ne vienerius stiprėja, tačiau naujoji mūsų turinio vartojimo koncepcija yra visų pirma atsakas ne į vietinės, o į globalios rinkos diktuojamas tendencijas. Europoje jau yra šalių, kuriose filmų ir serialų platformų turinys pagal žiūrėjimą aplenkė linijinius kanalus. Todėl taip siekiame parodyti, koks pažangus ir lankstus gali būti TV turinio vartojimo būdas. Iš esmės tai keičia ir pačios televizijos apibrėžimą“, – teigia „Telia TV“ segmento vadovė.

Šiuo metu „Telia TV“ Lietuvoje žiūri daugiau kaip 250 tūkst. namų ūkių. RRT duomenimis, „Telia“ šalyje užima 37,8 proc. mokamos TV rinkos.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Telia TV
Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Komentarai

Arturas

Na pagaliau telia kanalų paketų rinkinyje buvo vos keli žiūrimi kanalai o visa kita šlamštas ir už tą šlamštą buvome priversti mokėti.

Phyrhulla

Bus kaip man su Home TV,atvezė,numete neirenge antenos,matau tik internetu.Ne ta kokybe.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas