Video

To televizorių rinkoje dar nėra buvę: bendrovė nemokamai dalina įspūdingus televizorius, tačiau yra ir vienas kabliukas

„Telly“, gegužę pristačiusi nemokamus televizorius su neatjungiama reklama, pradėjo pirmąją užsakymų vykdymo bangą laukiančiųjų sąrašo klientams. Iki 2023 m. pabaigos bendrovė planuoja pristatyti 500 000 nemokamų televizorių, o 2024 m. – dar milijonus.

To televizorių rinkoje dar nėra buvę: bendrovė nemokamai dalina įspūdingus televizorius, tačiau yra ir vienas kabliukas

Skirtingai nuo daugelio televizorių, Telly turi papildomą ekraną po 55 colių 4K matrica, atskirtą nuo pagrindinio garso juosta. Šis mažas ekranas skirtas nuolat rodyti skelbimus ir tai yra Telly verslo modelio esmė.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Norėdamas pradėti naudotis įrenginiu, vartotojas turi sutikti, kad duomenis apie žiūrimą turinį rinktų ir naudotų reklamos užsakovai. Jei nėra konflikto, antrinis ekranas taip pat gali būti naudojamas rodyti valdiklius su sporto rezultatais, naujienomis, orais ir kt. Televizoriuje įmontuota kamera (su užraktu), skirta kūno rengybos programoms ar vaizdo konferencijoms, taip pat integruotas žaidimų rinkinys.

Telly paskelbė apie partnerystę su „Nielsen“, siekdama „rinkti ir analizuoti duomenis apie žiūrimumą ir skelbimų našumą“. Duomenys bus parduodami ne tik reklamos užsakovams, bet ir televizijos programų kūrėjams. Be to, bendrovė bendradarbiauja su „Microsoft“, kuri pernai taip pat tapo „Netflix“ reklamos partneriu.

Kol kas tiksliai neaišku, kiek įrenginių bus išsiųsta per pirmąją bangą, tačiau pirmieji klientai dalyvaus viešoje beta versijos testavimo programoje. Tai reiškia, kad jie turės prieigą prie kai kurių papildomų funkcijų, tokių kaip integracija su Spotify, LiveOne ir Zoom. Nors „Telly“ sistema neleidžia įdiegti jokių srautinio perdavimo programų, ji pateikiama kartu su „Google TV“ raktų pakabuku. Jis taip pat gali būti naudojamas su Roku, Amazon Fire Stick ar Apple TV įrenginiais. Įterpta reklama papildomame ekrane, žinoma, niekur nedings.

„Džiaugiamės galėdami vartotojams pradėti teikti daugiausia funkcijų turintį televizorių, kuris kada nors buvo sukurtas“, – sakė „Telly“ generalinis direktorius ir įkūrėjas Ilja Pozinas. „Mūsų naujoviškas, reklama pagrįstas verslo modelis daro televizorių vartotojams visiškai nemokamą, tačiau labiausiai jaudinantis dalykas Telly yra technologija, leidžianti mūsų dviejų ekranų televizoriui tobulėti su kiekvienu atnaujinimu.

Nepaisant to, kad naudojant Telly teks paaukoti dalį savo privatumo, kai kuriems nemokamas televizorius yra pasiūlymas, kuriam sunku atsispirti. Per mėnesį nuo tada, kai įmonė atidarė laukiančiųjų sąrašą, jau užsiregistravo 250 000 žmonių ir jų skaičius toliau auga.

atnaujinta 2023-07-15, 12:44

6 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Arvydas

Įdomu jei tą reklamos juostą pridengs baus ar pasigailės. Be tyrimo aišku per veiksmo filmą niekas reklamų neskaitys.

Mindaugas

Davai duokit man 75"istrizaines telika uz dyka,as paimsiu,tik ar jums reikes visos info apie mane ar ne-tai klausimas...

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas