Video

Vilniečiai turi galimybę išbandyti išskirtinę naujovę: tokio kino teatro Lietuvoje dar nėra buvę

Nuo šiol vilniečių ir sostinės svečių laukia unikali patirtis – atidarytas pirmasis ir vienintelis Lietuvoje virtualios realybės kino teatras „VR Cinema“.

Vilniečiai turi galimybę išbandyti išskirtinę naujovę: tokio kino teatro Lietuvoje dar nėra buvę

Nuo šiol vilniečių ir sostinės svečių laukia unikali patirtis – atidarytas pirmasis ir vienintelis Lietuvoje virtualios realybės kino teatras „VR Cinema“.

Naujas pramogų taškas įsikūrė didžiausioje Baltijos šalyse virtualios realybės pramogų erdvėje VR SPOT, sostinės prekybos centre Go9.

Atidaryti kino teatrą įkvėpė „Angelų takais“ sėkmė

„Atidaryti virtualios realybės kino teatrą mus įkvėpė neįtikėtina kultinio filmo „Angelų takais“ sėkmė. Tai filmas – legenda, kviečiantis pasinerti į M. K. Čiurlionio kūrybą virtualios realybės pagalba. Šį filmą matę žmonės grįžta ne po vieną sykį ir drąsiai jį rekomenduoja kitiems. Kartais patekti į filmo seansus net nėra vietų ir reikia registruotis iš anksto“, – pasakoja pirmojo virtualios realybės kino teatro „VR Cinema“ įkūrėjas ir vadovas Lukas Verpetinskas.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Kultinis filmas „Angelų takais“ rodomas ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Druskininkuose ir Šiauliuose.

„Angelų takais“ sėkmingai pradėjo kelionę ir po Lietuvos mažesniuosius miestelius ir mokyklas. Kiekviena klasė gali pasinaudoti kultūros pasu ir pasikviesti mobilų kino teatrą į savo mokyklą.

Nišiniame kino teatre vienu metu telpa 28 kinomanai

Pirmajame virtualios realybės nišiniame kino teatre „VR Cinema“ skirtingose erdvėse vienu metu filmus žiūrėti gali 28 kinomanai.

Po seansų žiūrovai kviečiami pasilikti pabendrauti prie arbatos puodelio ir aptarti išgyventas patirtis, pasidalinti įspūdžiais.

„Tik laiko klausimas, kada virtualios realybės kinas taps įprastu kasdieniu reiškiniu. Ateity virtuali realybė gali pakeisti ir televizorius. Tik vienintelis klausimas, kada visuomenė bus pasiruošusi tokioms naujovėms“, - prognozuoja virtualios realybės ekspertas L. Verpetinskas.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas