„Xiaomi“ ketina sudrebinti televizorių rinką: ruošiamas modelis su įspūdingos įstrižainės ekranu

„Xiaomi“ ketina sudrebinti televizorių rinką: ruošiamas modelis su įspūdingos įstrižainės ekranu

Lukas Snarskis

Kinijos kompanija „Xiaomi“ savo asortimente turi gausybę įvairiausių produktų. Be visiems puikiai žinomų išmaniųjų telefonų, elektrinių paspirtukų, robotų siurblį, ši bendrovė kuria ir išmaniuosius televizorius, o įspūdingą produktą pristatyti ketina jau netrukus.

Internete pasirodė kalbos, jog „Xiaomi“ ketina pristatyti net 100 colių įstrižainės ekranu aprūpintą televizorių. Šis dar nepristatytas TV buvo pastebėtas „Bluetooth SIG“ sertifikavimo duomenų bazėje, kas atskleidžia jo pavadinimą – „Redmi MAX 100-inch Giant Screen TV“. Tai leido sužinoti ir tai, kad šis modelis turės „Bluetooth 5.0“ ryšio galimybę.

Redmi_MAX_TV_100_inch_Giant_Screen_TV65

„Xiaomi“ jau yra pristatę ne vieną televizorių, tačiau tokio didelio – dar ne. Praėjusių metų kovą, bendrovė pademonstravo 98 colių įstrižainės ekranu aprūpintą „Redmi Smart TV 98-inch Max“, kuris debiutavo Indijoje. Šis įrenginys turi 4K raiškos ekraną su 60 Hz atsinaujinimo dažniu bei 85 proc. NTSC spalvų gama. Išmanusis televizorius taip pat pasižymi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties.

Redmi-Max

Tikėtina, kad netrukus debiutuosiantis „Xiaomi“ milžinas turės panašias arba net ir geresnes savybes nei 98 colių įstrižainės modelis. Deja, tačiau kol kas nėra žinoma kada tiksliai gali įvykti jo pristatymas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: XiaomiRedmi

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas