„Xiaomi“ pristatė naują lazerinį projektorių: puikios savybės už itin patrauklią kainą

„Xiaomi“ pristatė naują lazerinį projektorių: puikios savybės už itin patrauklią kainą

TopCom.lt

Kinijos bendrovė „Xiaomi“ pristatė 2022 metų modelių serijos lazerinį projektorių Laser Projector 1S: įrenginį jau galima užsisakyti iš anksto už numatomą 900 USD kainą.

Naujovė gali suformuoti 1080p standarto vaizdą iki 150 colių įstrižainėje. Ryškumas siekia 2400 ANSI liumenų, palyginti su 2000 lm ankstesnės kartos modelyje.

xiaomi-laser-projector-3

1S palaiko vaizdo dekodavimą 4K ir 8K formatais. ALPD (Advanced Laser Phosphor Display) technologija užtikrina sodrų ir ryškų vaizdą. Tuo pačiu metu dirbtinio intelekto įrankiai gali pagerinti bendrą vaizdo kokybę.

Projektorius aprūpintas garso sistema, kuri palaiko Dolby Audio ir DTS-HD. Yra stereo garsiakalbiai, kurių kiekvieno galia yra 10 vatų. Įdiegti keli veikimo režimai, įskaitant žaidimo su 40 ms uždelsimu.

Laser-Projector-1S

Įrangoje taip patyra USB 2.0 ir USB 3.0 prievadai, HDMI 2.1 sąsaja. Numatytas valdymas su išmaniuoju balso asistentu Xiao AI. Pakuotėje įdėtas nuotolinio valdymo pultas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: Xiaomi

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas