„Xiaomi“ ruošia dar vieną naujieną: netrukus pasirodys naujas TV su puikia garso sistema

Dar visai neseniai „Xiaomi“ pristatė antros kartos OLED televizorių, apie kurį jau rašėme. Iš tokių Kinijos gamintojos sprendimų galima drąsiai teigti, kad „Xiaomi“ pamažu žvalgosi į aukščiausios klasės televizorių sektorių.

Turint omenyje, kad ši anksčiau konkuravo su prekių ženklais, kurie orientuojasi į ekonomiškus televizorius, dabar „Xiaomi“ pristato modelius, lyginamus su „Sony“, LG, „Samsung“ ir panašių gamintojų produkcija.

Neseniai paaiškėjo, kad bendrovė jau rugpjūčio 26 dieną ketina pristatyti naująjį „Xiaomi Mi TV 5X“. Pastaruoju metu, kompanijos atstovai pradėjo aktyviai reklamuoti naująjį modelį, pabrėžiant puikias būsimojo produkto garso bei vaizdo savybes.

Pranešama, kad naujasis „Mi TV 5X“ modelis turės metalinį itin siauro profilio rėmo dizainą, kas padės užtikrinti įtraukiančią TV žiūrėjimo patirtį. Taip pat paaiškėjo, kad šiame televizoriuje bus įmontuoti 40W galios stereo garsiakalbiai bei mikrofonas, galintis priimti balsus iš toli ir veikti kartu su „Google“ balso asistentu.

Verta paminėti, jog „Xiaomi“ rugpjūčio 26 dieną įvyksiančio renginio metu ketina pristatyti ir daugiau produktų. Jau dabar žinoma, kad Kinijos milžinė ketina pademonstruoti naują nešiojamą kompiuterį, o taip pat bus pristatyta ir nauja išmanioji apyrankė.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas