Planuojantiems įsigyti naują televizorių: 5 patarimai kaip jį integruoti į svetainės interjerą?

Lukas Snarskis

2020-10-07, 14:15 (atnaujinta 2022-09-28, 10:39)

0 komentarų
Planuojantiems įsigyti naują televizorių: 5 patarimai kaip jį integruoti į svetainės interjerą?

Vienas iš pagrindinių elementų namuose, kuriuose kasdien renkasi šeimos nariai, vaikai ir draugai, yra televizorius. Tiesa, ne visada paprasta integruoti televizorių į svetainės interjerą, todėl „LG Electronics“ specialistai pateikia 5 rekomendacijas, į ką vertėtų atkreipti dėmesį planuojant, kaip atrodys svetainė.

Televizoriaus dizainas

Tam, kad televizorius kuo geriau įsilietų į interjerą, reikėtų ieškoti televizoriaus kuo siauresniu ekrano rėmu. Apie būsimą televizoriaus vietą derėtų pagalvoti dar prieš jį perkant. Pavyzdžiui, būtų gerai iš anksto nuspręsti, ar šis prietaisas kabės ant sienos, ar stovės ant stovo arba komodos. Svarbu atminti, kad kiekviena televizoriaus ekrano technologija turi tam tikrų privalumų ir trūkumų.

Pagrindinis OLED televizorių dizaino pranašumas – prietaiso lengvumas ir plonumas. Tokį televizorių lengva pakabinti ant sienos ir apskritai paprasčiau integruoti į kambario interjerą. LCD televizorių ir jų variantų privalumas – platus televizoriaus dizaino variantų pasirinkimas ir prieinamumas. Žinoma, reikia pagalvoti ir apie televizoriaus korpuso spalvą. Juodas korpusas geriausiai tiks interjere, kuriame vyrauja tamsios spalvos, o pilkas – pastelinių spalvų fone.

Paviršiaus parinkimas

Norėdami ne tik patogiai matyti vaizdą, bet ir mėgautis aukščiausios kokybės garsu, televizorių pastatykite ant stabilaus paviršiaus. Prieš pirkdami naują baldą pasidomėkite, ar jis pagamintas taip, kad sumažintų neigiamą garso vibracijos poveikį. Juk norisi, kad garsas būtų malonus ausiai. Turėkite omenyje, kad prie baldo ar kitos vietos, kurioje stovės televizorius, reikės nutiesti laidus – pagalvokite, ar pavyks juos tinkamai paslėpti ir jie negadins estetinio vaizdo. OLED televizoriai gali būti vos kelių milimetrų ar centimetrų pločio, taigi puikiai atrodys ant sienos.

Televizoriaus vieta

Televizorių galima laikyti įvairiose vietose. Viskas priklauso nuo namų interjero sprendimų. Norint matyti aukščiausios kokybės vaizdą, televizorius turi stovėti vietoje, į kurią niekada nekrenta tiesioginiai saulės spinduliai, taigi patartina jį statyti kuo toliau nuo langų.

Televizorių galima integruoti į lentynų, užimančių visą kambario sieną, sistemą. Tokiose lentynose galima laikyti ir kitokius daiktus ar prietaisus. Estetiniu požiūriu vienas gražiausių sprendimų – paslėpti televizorių kokioje nors spintelėje su stumdomosiomis ar nuleidžiamosiomis durelėmis. Kita vertus, funkcionalesnis variantas būtų baldas, ant kurio stovintis televizorius būtų šiek tiek išlindęs iš viso baldo tūrio, o laidai ir priedai pasislėptų viduje. Jei televizorius tvirtinamas prie sienos, reikėtų atkreipti dėmesį, kaip jį tinkamai įkomponuoti ir kokiomis priemonėmis pritvirtinti.

Dar vienas, ne toks įprastas variantas – integruoti televizorių į sieną. Tai daroma ir praktiniais, ir estetiniais sumetimais. Jei turite naminių gyvūnų ar mažų vaikų, tai yra geras būdas apsisaugoti, kad jie televizoriaus nenuverstų ar kitaip nesugadintų.

Nepamirškite paslėpti laidų

Įprasti namų kino teatrai – jau praeitis. Galinius garsiakalbius pakeitė „SoundBar“ garso sistema su „Dolby Atmos“ – šios sistemos turėtų būti iš anksto integruotos į patį prietaisą. Vis dėlto beveik kiekvienam televizoriui reikalingas koks nors papildomas įrenginys – priedėlis, žaidimų konsolė ar pan., todėl jei televizorius kabės ant sienos, reikia numatyti papildomą lentynėlę. O tam, kad galėtumėte paslėpti laidus, rekomenduojama jiems įrengti lovelį.

Televizorius – interjero puošmena

Jei televizoriui suteikiamas ne tik funkcinis, bet ir puošybos vaidmuo, jo vietą galėtų pabrėžti ar prie jo galėtų būti derinami kiti interjero elementai. Pavyzdžiui, tamsus ekranas galėtų įsilieti į didesnę nespalvotą nuotrauką, esančią ant sienos. Ploni televizoriai net ir išjungti geriau atrodys fone su tekstūra – jie taps papildomu dizaino elementu.

Kuriant namų įvaizdį galima sugalvoti estetiškai patrauklų televizoriaus foną ir kambarį paversti dailės galerija. Ar televizorius stovės ant stalo, ar kabės ant sienos, svarbiausia – koks jo fonas. Pavyzdžiui, mediniai rėmai, akmens plytelės, mūras, neįprastos spalvos tapetai ar kitokios įdomios reljefinės medžiagos gali padėti televizoriui išsiskirti iš interjero arba atvirkščiai – gražiai į jį įsilieti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

Pranešimas spaudai

2024-04-17, 19:54

0 komentarų

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Dėka lengvos bei kompaktiškos konstrukcijos, objektyvas ne tik užtikrina aukščiausią vaizdų kokybę, tačiau ir yra patogus nešioti.

Naujasis objektyvas pasižymi didele raiška, puikiu bokeh efektu ir greitu, tiksliu, tyliu automatiniu fokusavimu. Įspūdingai lengvas, 409 g sveriantis objektyvas lengvai nešiojamas, todėl galite lengvai mėgautis kasdieniu fotografavimu, iš perspektyvos, kurią galima išgauti tik naudojant plačiakampį objektyvą.

Objektyvas turi tą patį filtro skersmenį, darbines savybes ir yra beveik tokio pat dydžio bei svorio kaip ir 2024 m. vasario mėn. paskelbtas „FE 24-50mm F2.8 G“, todėl lengva fotografuoti fotoaparatą laikant tiek rankose, tiek naudojant stabilizatorių.

„FE 16-25mm F2.8 G“ praplečia tiek fotografijos tiek videografijos galimybes fiksuojant įvairias scenas, pavyzdžiui kraštovaizdžius, architektūrą ar portretus.

Pagrindinės FE 16-25mm F2.8 G savybės

  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas su naujausia optine ir mechanine konstrukcija.

  • Filtro skersmuo φ67 mm, didžiausias skersmuo 74,8 mm, ilgis 91,4 mm, svoris apie 409 g.

  • Efektyviai išdėstant tris ypač mažos dispersijos stiklus ir keturis asferinius lęšius, įskaitant vieną mažos dispersijos asferinį lęšį, sumažinamos įvairios aberacijos, pvz., chromatinė aberacija, ir pasiekiamas aukštos skiriamosios gebos vaizdas nuo ekrano centro iki kampo.

  • 11 lapelių žiedinė diafragma ir sferinių aberacijų optimizavimas užtikrina gražų bokeh efektą, kuris yra skiriamasis „Sony G“ objektyvų bruožas.

  • Labai gera fotografavimo stambiu planu geba - mažiausias fotografavimo atstumas yra 0,18 m, o didžiausias didinimas - 0,20x.

  • Įmontuoti du linijiniai varikliai leidžia greitai, tiksliai, bei tyliai fokusuoti net ir greitai judančius objektus. Taip pat palaikomas greitas, nepertraukiamas fotografavimas su AF/AE sekimu iki maždaug 120 kadrų per sekundę kartu su α9 III pilno kadro veidrodiniu fotoaparatu. Sklandus sekimas net ir filmuojant 4K120p/FHD240p didelės kadrų spartos vaizdo įrašus, kuriems reikia tikslaus fokusavimo. Naudojant rankinį fokusavimą, linijinis atsakas leidžia tiksliai išgauti aukštos kokybės vaizdą.

  • Kvėpavimo kompensacija leidžia stabilizuoti vaizdą filmuojant.

  • Suderinamas su α serijos fotoaparato vaizdo stabilizavimo funkcija „Active mode“, pasiekiamas aukštas vaizdo stabilizavimo efektas.

  • Ypač patogus valdymas naudojant fokusavimo išlaikymo mygtuką, diafragmos žiedą, diafragmos paspaudimo įjungimo / išjungimo jungiklį ir fokusavimo režimo jungiklį.

  • Sukurtas taip, kad būtų atsparus dulkėms ir drėgmei, padengtas fluoro danga, neleidžiančia purvui prilipti prie priekinio objektyvo paviršiaus.

Kaina ir prieinamumas

Naująjį FE 16-25 mm F2,8 G bus galima įsigyti xx m. už maždaug xxx. Jį parduos „Sony“ įgaliotieji platintojai visoje Europoje.

Čia galima rasti įvairių išskirtinių istorijų, vaizdo įrašų ir įdomaus naujo turinio, nufilmuoto naujausiais fotoaparatais ir kitais „Sony“ gaminiais. „Sony“ Europos fotografijos centras prieinamas 22 kalbomis, jame pateikiamos naujienos, konkursai ir naujausias „Sony“ renginių kiekvienoje šalyje sąrašas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas