Ar „Beyond Good & Evil 2” iškilo pavojus?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-20
Ar „Beyond Good & Evil 2” iškilo pavojus?
0 Pasidalinimai
102 Peržiūros

Dar 2003 metais pasirodęs „Beyond Good & Evil“ buvo kritikų pripažintas kaip turbūt geriausias visų laikų žaidimas, kuris pasižymėjo įsimintinomis animacijomis, istorija ir dizainu, tačiau pasiekti tobulumo jam trukdė šiek tiek nepatogus herojų valdymas ir kitos techninės bėdos. Nepaisant to, jis buvo vienas iš pagrindinių nominantų laimėti 2004-ųjų metų žaidimo titulą. O kaip tik šiuo metu yra kuriama jo „Netflix“ adaptacija bei antroji jo dalis.

Dar 2017 metais, per „E3“ renginį buvo užsiminta apie jo tęsinį, kurio kūrimui taip pat vadovaus Michel Ancel. Jis yra vienas iš pagrindinių žmonių, dalyvavusių pirmosios dalies kūrime bei jam taip pat priskiriama turbūt vieno iš geriausių platformer žanro žaidimo „Rayman“ sekmė. Tačiau jis teigia, kad po daugybės metų vaizdo žaidimų industrijoje jam atėjo laikas pasitraukti iš jos. Savo „Instagram“ paskyroje jis pasisakė apie savo ateities planus, o tai reiškia, kad jis savo dėmesį sutelks į gamtos saugojimą. Greitu metu kūrėjas pradės dirbti gamtos draustinyje ir užsiims gamtos mylėtojų švietimu bei ugdymu.

Tačiau ar tai reiškia, kad vieno iš labiausiai laukiamų vaizdo žaidimo tęsinių neišvysime? Nemanau, nes kaip jis pats teigia, kad „Beyond Good & Evil 2” tęsiamas ir be jo, o komandai puikiai sekasi ir projektas turėtų jau greitu metu pasirodyti. Iš karto po jo pasitraukimo „Ubisoft“ paskelbė, kad jiems liūdna dėl to, kad jis traukiasi iš industrijos, tačiau projektas su juo ar be jo vis tiek judės į priekį.

Na netekti vieno iš pagrindinių kūrėjų projekto pusiaukelėje tikrai nėra geras ženklas, tačiau dėl to ar pamatysime „Beyond Good & Evil 2” neturėtų kilti klausimų. Tikriausiai greitu metu bus rastas naujas vadovas ir jis puikiai tęs Michel‘io darbus ir pristatys mums dar vieną šedevrą. Šiuo metu šio žaidimo pasirodymo data nėra žinoma, tačiau jis yra kuriamas nuo 2014 metų ir dar šešerių metų iki jo užbaigimo tikrai neturėtume laukti.


Parašyti komentarą