Ar „crossplay“ funkcija pagaliau taps įprastu dalyku? Panašu, kad taip

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-11
Ar „crossplay“ funkcija pagaliau taps įprastu dalyku? Panašu, kad taip
0 Pasidalinimai
89 Peržiūros

Seniau būdavo labai paprasta. Tarkim nusiperki „Call Of Duty“, skirtą „Xbox One“, tai ir gali jį žaisti su „Xbox‘ų“ savininkais. O dažniausiai visi aplinkui naudoja skirtingas platformas ir negali prisijungti į tuos pačius mačus kaip ir tu. Dabar nekalbėsime apie konsolių technines galimybes, o būtent apie „crossplay“ funkciją, kuri pamažu tampa įprasta „AAA“ lygio vaizdo žaidimuose. Paskutinis apie šios funkcijos naudojimą paskelbė „Activision“ savo naujausio projekto „Call Of Duty: Black Ops Cold War“ pristatymo metu.

Vakar buvo pristatytas „Call Of Duty: Black Ops Cold War“ internetinis rėžimas. Kaip ir savo pirmtake 2019 metų „Modern Warfare“ kūrėjai siekia, kad žaidimą galėtų žaisti visi ir su visais. Tai reiškia, kad galėsite žaisti kartu su draugas, nepaisant kokią platformą jie naudoja. Nesvarbu ar žaisite su naujutėliu „Playstation 5“ ar „Xbox Series X“, o gal ir su senosiomis versijomis, tačiau „crossplay“ bus galimas tarp visų platformų.

Taip pat „Activision“ paskelbė, kad „Call Of Duty: Black Ops Cold War“ turės vadinamąjį „battlepass“, kuris bus panašus į dabar esantį „Modern Warfare“ ir „Warzone“. Visi fanai gali tikėtis nuolatos pildomo turinio, kurį sudarys nauji „multiplayer“ žemėlapiai ir rėžimai kartu su įvairias „event‘ais“. Be to buvo paskelbta, kad visas „Warzone“ progresas bus prieinamas ir šioje „Black Ops“ dalyje. Tai reiškia, kad visi pasiekimai viename iš ankščiau paminėtų žaidimų bus prieinami ir jau greitai pasirodysiančioje dalyje ir visos temos, vietovės, transporto priemonės ir ginklai bus prieinami „Warzone“ anksčiau ar vėliau. 

„Call Of Duty: Black Ops Cold War“ numatyta išleidimo data yra lapkričio 13 diena. Pagal visą tai, ką matome yra galima teigti, kad „Treyarch“ ir „Raven Software“ puikiai padirbėjo sugrąžindami keletą klasikinių franšizės elementų bei pridėdami ne vieną „Infinity Ward“ atliktą pakitimą su dar pernai pasirodžiusia „Modern Warfare“. Reikia tikėtis, kad bus pasekta jos pirmtako žingsniai ir visų fanų mėgstamiausi lygiai bus sumaišyti su naujais, o dar geriau būtų pamatyti turbūt įsimintiniausio, tai yra „Nuketown“ žemėlapio sugrįžimą.


Parašyti komentarą