Ar kada nors svarstėte, kiek kainuoja visi „Steam“ žaidimai?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-16
Ar kada nors svarstėte, kiek kainuoja visi „Steam“ žaidimai?
0 Pasidalinimai
131 Peržiūros

Turbūt visi žinome, kad „Steam“ platforma yra pilna įvairiausių žaidimų, kuriuos kelia geriausi šios industrijos atstovai ir labai daug ne tokių žinomų kūrėjų. Šiuo metu yra skaičiuojama, kad joje yra daugiau nei 30 tūkstančių žaidimų. Na, suprantama, kad ne visi jie yra lygiaverčiai. Akivaizdu, kad „AAA“ lygio žaidimas kainuos ženkliai daugiau, nei kažkokios neaiškios studijos kopija, kuri naudojasi originalo sėkme arba dar blogiau, tai yra jų pačių kurtas projektas. Tačiau kiek vis dėl to kainuotų visus juos kainuotų įsigyti iš karto?

Na nežinau dėl kokių priežasčių, bet atsirado svetainė, kuri tai parodo. Joje yra apskaičiuota visų žaidimų kaina, o į ją taip pat įeina ir papildiniai dar kitaip vadinami „dlc“. Visi šie duomenys yra nuolatos atnaujinami ir galima pažiūrėti statistiką net iki 2017 metų balandžio mėnesio. Apačioje yra pateikiama diagrama, kurioje galima pamatyti didžiulius kainos šuolius, o tai įvyko dėl to, kad tuo metu buvo vykdomi išpardavimai. Taip pat puikiai yra matoma, kad suma nuolatos auga, o tai vyksta dėl a nuolat pridedamų žaidimų, kas yra savaime suprantama. Šiuo metu bendra žaidimų kaina yra 536568,08 JAV dolerių arba 452782,97 eurų. Bet ši suma be visų  dabar esančių nuolaidų, o su jomis visų projektų kaina siektų 423940,86 dolerių arba 442127,49 eurų.

Nežinau, kas norėtų turėti visus šiuos žaidimus, nes akivaizdu, kad šioje platformoje galima įsigyti tikrai įspūdingų projektų, tačiau niekas nenorėtų žaisti ne tokių pavykusių variantų. Na jeigu nenorite mokėti pinigus už tokius „šedevrus“ kaip „Tea Party Simulator 2015“, tai čia jau Jūsų pasirinkimo teisė. Ir žinoma, jeigu turite niekam nereikalingą pusė milijono dolerių galite rizikuoti. Bendrą visų žaidimų kainą „Steam“ platformoje galite pažiūrėti paspaudę „čia“


Parašyti komentarą