Ar pagaliau išvysime „Red Dead Redemption Remastered“?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-11-20
Ar pagaliau išvysime „Red Dead Redemption Remastered“?
0 Pasidalinimai
164 Peržiūros

Dar 2010-ais pasirodęs „Red Dead Redemption“ pavergė ne vieno fano širdį ir parodė, kad „Rockstar Games“ gali sukurti ne tik „Grand Theft Auto“, bet ir kvapą gniaužiantį vesterną. Juk ne veltui tais pačiais metais jis buvo pripažintas metų vaizdo žaidimu ir sulaukė ne ką blogesnio tęsinio 2018-aisiais. Dabar ji yra vienu ar kitu būdu prieinama konsolių turėtojams, bet originalo kompiuterinė versija taip ir neišvydo saulės šviesos,. Nemeluosiu, paskutinį kartą jį žaidžiau dar su senu „Playstation 3“, o tai reiškia, kad kokiais 2012 metais. Ir atrodo, kad pagaliau atsirado viltis, jog pagaliau galime sulaukti „Red Dead Redemption Remastered“.

Iki šiol tai buvo tik gandai, tačiau prieš pora dienų „Amazon“ platformoje pasirodė galimybė būtent ją ir įsigyti. Nors tai ir tebuvo vilties kibirkštėlė, tačiau tai tikrai nesutrukdė ištikimiausiems fanams pradėti spekuliuoti apie naująjį žaidimą. „Rockstar Intel“ teigia, kad išleidimo data yra gruodžio 10-ta diena ir tai tikrai neatrodytų logiška iš kūrėjų pusės, nes būtent tada pasirodo „Cyberpunk 2077“, kuris tikrai dominuos pardavimų sąrašuose ir mažesni projektai gali neatlaikyti spaudimo ir likti nepastebėti.

Na kad ir kaip ten bebūtų, bet tai nėra vienintelis ženklas, kuris leidžia manyti, kad projektas egzistuoja, nes dar prieš kurį laiką pasibaigė teisminiai procesai su vienais kūrėjais, kurie būtent ir vykdė šį projektą, tačiau nelegaliai. Jų idėja buvo originalųjį „Red Dead Redemption“ pasaulį perkeli į „Red Dead Redemption 2“, tačiau buvo nuspręsta, kad jis gali trukdyti ateityje galbūt planuojamam „Red Dead Redemption“. Manau, kad tokie ginčai, kai studija gina savo 10 metų senumo žaidimą nėra logiški, nebent jie kažką planuoja iš savo pusės.

Apskritai šioje situacijoje yra matoma daugiau klaustukų nei atsakymų. Aišku, kad būtų smagu išvysti žaidimą, kuris nukėlė visą „Grand Theft Auto“ idėją į 20 amžiaus pradžią ir leido palyginti bei pamatyti skirtumus tarp laukinių vakarų laikų ir šių dienų. Manau, kad šis projektas yra jau ne tik tikrų šio žaidimo fanų, bet ir tų, kurie net nėra žaidę originalo svajonėse. Dabar tik laikas parodys ar išvysime kažką prieš „Grand Theft Auto 6“, o „Red Dead Redemption Remastered“ būtų puikus būdas tą laukimą palengvinti.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga