„Can it run Crysis Remastered?“: jokia vaizdo plokštė negali maksimaliai išnaudoti žaidimo galimybių

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-23
„Can it run Crysis Remastered?“: jokia vaizdo plokštė negali maksimaliai išnaudoti žaidimo galimybių
0 Pasidalinimai
121 Peržiūros

Originalusis kompiuterių siaubas „Crysis“ dienos šviesą išvydo dar 2007 metais. Žaidimas buvo labai reikalaujantis ir prireikė ne vienos vaizdo plokščių kartos, kad galėtų maksimaliai išnaudoti žaidimo galimybes. „Crysis“ testas tapo vienu iš pagrindinių naujų vaizdo žaidimų kompiuterių sistemų testavimo įrankiu. Net iki šiol vaizdo žaidimų fanai mėgsta pajuokauti apie naujausias vaizdo plokštes posakiu „Can it run Crysis?“. Panašu, kad penktadienį pasirodžiusi žaidimo „remaster“ versija yra ne ką mažiau reikalaujanti. Nors minimaliai grafikai nereikia labai galingos sistemos, tačiau perėjus į 4k vaizdą ir aukštą grafiką atsiranda daugybė problemų. 

„Crysis Remastered“ pasirodė prekyboje dar praeitą savaitę. Legendinė 2007 metų versija buvo prikelta antram gyvenimui ir joje yra ne tik atnaujinti vaizdai, pridėta „raytracing“ funkcija, bet ir nuo šiol „Crysis“ galima žaisti net 8K raiška. Projekto vadovas Steffen Halbig teigia, kad net buvo sukurtas rėžimas žaidime, pavadinimu „Can it run Crysis?“. Iš pradžių niekas neplanavo taip pavadinti šio rėžimo, tai gimė kaip labiau pajuokavimas, tačiau per kelias dienas atsirado šis vaizdo plokščių siaubas. Tačiau tai jau yra kraštutinumas, norintiems savo asmeninius kompiuterius išnaudoti ir išvarginti maksimaliai. 

2007 metais pasirodžiusio „Crysis“ žaidžiant maksimalia grafika neišlaikė net galingiausia to meto kompiuterinė įranga. Pavyzdžiui viena iš geriausių tų metų vaizdo plokščių „GeForce 8800 Ultra“ sunkiai pasiekdavo 30 kadrų per sekundę. O kaip teigia kūrėjai, šiuo metu prekyboje nėra tokios vaizdo plokštės, kuri pasiektų tuos pačius 30 kadrų per sekundę 4K vaizdo rėžimu naujoje versijoje. 

Šiuo metu „Crysis Remastered“ yra prieinamas „Xbox“, „Playstation“ ir asmeninių kompiuterių vartotojams. Pastarieji jį gali įsigyti per „Epic Store“. Nežinau ar yra norinčių taip apkrauti savo sistemas, tačiau jeigu jums patinka savo kompiuterį spausti iki maksimumo ir girdėti nežmonišką aušintuvų triukšmą bei rizikuoti turima įranga, tai prašom, galite bandyti žaidimą rėžimu „Can it run Crysis?“ ir greičiausiai matyti nuotraukų demonstravimą, o ne turėti toki kadrų per sekundę dažnį, kurio reikia įprastoms šaudyklėms.


Parašyti komentarą