„Dr. Disrespect“ grįžta, tačiau kurį laiką jo transliacijų neišvysime per „Twitch.tv“?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-11
„Dr. Disrespect“ grįžta, tačiau kurį laiką jo transliacijų neišvysime per „Twitch.tv“?
0 Pasidalinimai
178 Peržiūros

„Twitch.tv“ šiuo metu yra lyderiaujanti transliavimo platforma visame pasaulyje. Joje galima rasti ne tik profesionalių ar tiesiog mėgėjiškų vaizdo žaidimų transliacijų, bet ir įvairių kelionių gidų, gyvų koncertų ir t.t.. Tačiau vis dėl šiuo metu šioje platformoje dominuoja turinys, susijęs su vaizdo žaidimais. Nemažai daliai transliuotojų tai yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis. Dėl to, suprantama, kad nemaža dalis vadinamųjų „streamerių“ yra tikrai emocingi, o ne retas savo emocijas atskleidžia kai kuriems žiūrovams nepriimtinu būdu. Vienas iš to pavyzdžių yra puikiai žinomas „Dr. Disrespect“.

Guy „Dr. Disrespect“ Beahm yra vienas iš labiausiai žinomų šios platformos vartotojų, kurio tiesiogines transliacijas vidutiniškai žiūri beveik 30 tūkst. žmonių ir vienu metu ir jį seka beveik 4,5 milijono „Twitch.tv“ vartotojų. 38 metų amerikietis pasižymi savo karštakošišku charakteriu ir tuo, kad jo transliacijose labai dažnai girdimi necenzūriniai žodžiai ir išsireiškimai nėra visada maloniai priimami ausiai ir akiai. Dar visai nesenai jo sutartis su transliavimo platforma buvo nutraukta dėl sutarties pažeidimų. Birželio mėnesį jis gavo vadinamąjį „ban‘ą“ iš „Twitch.tv, bet dėl kokių priežasčių taip buvo pasielgta platformos atstovai nepraneša, o ir pats Beah‘as teigia, kad jis nesupranta dėl ko buvo pašalintas iš platformos turinio kūrėjų sąrašo.

Dabar jis oficialiai grįžta - pradėjo transliuoti per patformą „Youtube Gaming“. Tačiau pasak „IGN“ jis nėra sudarės oficialios sutarties su šia platforma, o tai reiškia, kad jo planuose greičiausiai yra grįžimas į „Twitch.tv“. Po keleto mėnesių tylos „Dr. Disrespect“ pareiškė, kad pagaliau grįžta prie vaizdo transliavimo platformų, tačiau ne per „Twitch.tv“, o per „Youtube“. „IGN“ teigia, kad turinio kūrėjas šiuo metu neturi jokios sutarties su transliavimo platformomis ir žada ieškoti sau patogiausios. O tai reiškia, kad galime jį pamatyti ne tik „Youtube“ ar „Twitch.tv“, „Facebook Gaming“, bet ir jo amininėje svetainėje „Champions Club“.

 Beje, tai yra ne pirmas kartas, kai Guy‘us yra pašalinamas iš šios platformos. Pavyzdžiui, 2019 metais jis buvo pašalintas dėl to, kad gyvai transliavo per „E3“ renginį, tačiau jis greitai sugrįžo į „streamer‘ių“ gretas. Viena iš priežasčių gali būti dėl nesutarimų su „Twitch.tv“ atstovais ir noras būti išskirtiniu tansliuotoju joje. Be to paskutiniu metu vis daugėja atvejų, kai vaizdo žaidimų transliuotojai pasirašo išskirtinius kontraktus su įvairiomis platformomis, pavyzdžiui „Ninja“ ir „Mixer“ ar net JAV atlikėjas „Logic“, kuris ilgą laiko tarpą transliavo savo koncertus per „Twitch.tv“.


Parašyti komentarą