„Fallout: Miami“ belaukiant: ar išvysime kažką panašaus į „Fallout: New Vegas“?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-23
„Fallout: Miami“ belaukiant: ar išvysime kažką panašaus į „Fallout: New Vegas“?
0 Pasidalinimai
97 Peržiūros

Paskutinė gera „Fallout“ versija pasirodė dar 2015 metais, žinoma, aš nekalbu apie tą katastrofą, o ne žaidimą „Fallout 76“. Taigi praėjo jau beveik penkeri metai, po paskutinės dalies ir ne retas laukia ką naujo pasiūlys ši franšizė. Unikalus konceptas, tai yra tarsi 7-tąjame dešimtmetyje užstrigusios Jungtinės Amerikos valstijos po branduolinio karo, kuris sugriovė beveik viską, sukuria įspūdingą post-apokaliptinę atmosferą. Kaip teigia užkietėję serijos fanai, „Fallout 4“ nėra toks geras kaip jo pirmtakai, galbūt dėl to, kad jo jie užkėlė kartelę labai aukštai, tačiau palyginus su kitais „RPG“/šaudyklės žanro žaidimais jis yra tiesiog kitame lygyje. Beje, dar prieš pora metų žaidimo fanai pradėjo kurti naują „Fallout“ papildinį, kuris nukels mus į saulėtąjį Majamį.

Na pirmiausia reikia suprasti, kad kūrėjai nesiekia sukurti visiškai naujo žaidimo, o bando pasinaudoti „Fallout: New Vegas“ sėkmės formule, tai yra perkelti „Fallout 4“ į visiškai naują žemėlapį. Taip pat bus pridėta daugybė naujų ginklų, priešų ir gaujų, su kuriomis žaidėjai galės arba susidraugauti, arba bandyti perkasti vieni kitiems gerkles (čia jau kaip sugalvosite Jūs). Na suprantama, kad tai yra ambicingas projektas, ypač dėl to, kad tai nėra studijos, kuri jau yra sukūrusi ne vieną „AAA“ lygio žaidimą, o tiesiog mėgėjų laisvalaikio praleidimo forma. 

Visai nesenai pasirodė „Fallout: Miami“ klipas, kuriame mums yra suteikiama galimybė geriau susipažinti su Majamiu po branduolinės katastrofos. Pirmiausia, tai yra kardinalus pasikeitimas, palyginus su praeitomis žaidimo dalimis, nes jame gausu neoninių ženklų ir reklamų, ryškių spalvų bei saulėtų paplūdimių. Tolimesnėje klipo eigoje yra parodoma tai, prie ko „Fallout“ franšizės fanų akys yra pripratusios, tai yra tamsesni atspalviai, kurie labiau tinka siaubo žaidimui, o ne Karibų jūros skalaujamai pakrantei. Taip pat klipe galima pamatyti kaip atrodys ir susišaudymai, barų kovos ir nauji priešai. Yra net milžiniškas aligatorius, kuris šiek tiek primena turbūt vieną iš stipriausių „Fallout“ grobuonių „deathclaw“.

Šiuo metu yra kuriama „Fallout: Miami“ versija, skirta asmeniniams kompiuteriams. Pirmą kartą apie šį projektą buvo paskelbta dar 2018, tačiau tik visai nesenai pamatėme ką kūrėjai sukūrė per šiuos dvejus metus. Nėra aišku ar licencijos savininkai „Bethesda“ pilnai palaiko šį projektą, tačiau jie yra turbūt vieni iš tų, kurie net ir skatina fanus tobulinti jų žaidimus ir net sukuria atskiras platformas, kuriose jie tai gali padaryti. Savaime suprantama, kad nėra aiški ir išleidimo data ir ar iš viso jis pasirodys. Na, bet sėkmės atveju, tikiuosi, kad išvysime kažką panašaus į „Fallout: New Vegas“.


Parašyti komentarą