„FIFA 2021“ įneš naujų vėjų į sporto simuliatorių žanrą

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-14
„FIFA 2021“ įneš naujų vėjų į sporto simuliatorių žanrą
0 Pasidalinimai
166 Peržiūros

      Kaip vieni iš kasmetinių žaidimų visuomet populiariausi yra sporto simuliatoriai. „FIFA“ šiuo metu yra populiariausias tokio žanro projektas pasaulyje. Šį Rudenį turėtų pasirodyti naujoji žaidimo versija „FIFA 2021“, kurios su nekantrumu laukia visi franšizės fanai. O žaidimo kūrėjai dar visai nesenai į „Youtube“ platformą patalpino vaizdo įrašą, kuriame yra matomi pagrindiniai pokyčiai žaidime. Pats vadinamasis „trailer‘is“ daugiausiai rodo tokius dalykus: kaip kamuolio valdymo technikos, žaidimo pakartojimai, futbolininkų veiksmai prieš varžovus ir t.t.. 

       Pačiame „EA“ puslapyje yra išreiškiamas kūrėjų noras suteikti žaidėjams daugiau galimybių išreiškiant savo kūrybiškumą futbolo aikštėje. Na bent jau kaip teigia „FIFA“ projekto vystytojai jiems rūpi vadinamasis atsakas iš fanų ir jie tai labai vertina. Kiekvienas žaidėjas yra savotiškas ir turi savo asmeninius bruožus, tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Būtent tai „EA“ bando ir padaryti bent jau su populiariausiais žaidėjais ir išskirti juos iš gausios minios. Trumpai tariant, tai reiškia, kad atsiras daugiau galimybių išnaudoti žaidėjo potencialą ir meistriškumą virtualiame pasaulyje. Pavyzdžiui, kuo futbolininkas yra talentingesnis varantis kamuolį, tuo jam bus lengviau suklaidinti varžovų gynėją, ypač vadinamuosius su „medinėmis“ kojomis ir pan.. Taip pat naujojoje „FIFA“ versijoje bus suteikiama daugiau galimybių valdyti žaidėjus, kurie puolime neturi kamuolio ir taip sutrypti varžovų gynybą su iš kojų verčiančiomis atakomis. Taip pat bus atliekami įvairių vadinamųjų „bug‘ų“ pataisymai ypač smūgio į vartus atžvilgiu, kurie yra bandomi šalinti kiekvienais metais. Taip pat žaidime bus patobulintas dirbtinis intelektas, kuris bandys atkartoti geriausių „FIFA“ žaidėju veiksmus bei taktikas, dėl to žaidime bus pridėtas naujas sunkumo lygis „Competitior mode“, nes neretam projekto fanui net sunkiausieji žaidimo lygiai „legendary“ ir „ultimate“ pasirodydavo per lengvi. Na ką galime palinkėti Jums sėkmės žaidžiant tuo rėžimu.

      „FIFA 21“ prekyboje pasirodys šių metų spalio 6-tą dieną. Žaidimas išleidimo dieną bus prieinamas „Playstation 4“ ir „Xbox One“ bei stacionarių kompiuterių savininkams, o vėliau turėtų pasirodyti ir naujosios kartos „Playstation 5“ ir „Xbox Series X“ konsolėse, nesvarbu kokia tiksli jų išleidimo data yra numatyta. Reikia tikėtis, kad paminėtieji pokyčiai atneš naujų vėjų į žaidimą, kurio versijos, kaip ir „NBA 2K“, pasirodo kiekvienais metais.


Parašyti komentarą