„Football Manager 2020“ per dieną buvo parsisiųstas penkis kartus daugiau nei per visus metus

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-22
„Football Manager 2020“ per dieną buvo parsisiųstas penkis kartus daugiau nei per visus metus
0 Pasidalinimai
127 Peržiūros

Kaip ir kiekvieną savaitę viena iš naujausių ir labai greitai populiarėjanti žaidimų platforma duoda vaizdo žaidimus nemokamai. Tai yra labai gera ir sveikintina praktika ne tik pardavėjams, bet ir patiems kūrėjams, norintiems populiarinti savo franšizes. Ne paslaptis, kad nuo praėjusios savaitės „Epic Games“ dalina „Watch Dogs 2“, „Stick It to the Man!” ir „Football Manager 2020“. Būtent pastarojo parsisiuntimo rekordai viršijo visų lūkesčius ir kaip pasirodo nemokami futbolo simuliatoriai yra labai paklausi prekė.

„Football Manager 2020“ per pirmąsias tris dienas buvo parsisiųstas daugiau nei milijoną kartų per „Epic Store“ platformą, kurioje šiuo metu jis yra nemokamas. Šis pasiūlymas prasidėjo dar rugsėjo 17-tą dieną ir tęsis iki šio ketvirtadienio, tai yra rugsėjo 24 dienos. O per pirmąsias 24 pasiūlymo valandas prie šiuo metu žaidime esančių 120 tūkstančių vartotojų prisijungė dar pusė milijono naujų. Kaip teigia žaidimą kuriančios platformos atstovas Miles Jacobson, kad buvo prognozuojami milžiniški parsisiuntimų skaičiai, tačiau realybė jiems tiesiog atėmė žadą. Savo „Twitter“ paskyroje jis oficialiai padėkojo „Epic Games“ už suteiktą galimybę ir džiaugėsi, kad yra tiek daug žaidimo fanų.

Kaip teigia Miles‘as, ši akcija per pirmas dvi dienas pritraukė daugiau naujų žaidėjų nei panaši vykusi „Steam“ platformoje per trijų savaičių laikotarpį. Na apie „Epic Games“ nemokamus žaidimus yra labai daug skelbiama, o konkurentai, jeigu ir vykdo panašią akciją, dažniausiai jos nereklamuoja taip agresyviai. Kaip teigia atstovai, jiems prireikė vos trijų dienų, kad prie žaidimo prisijungtų net milijonas naujų vartotojų.

Suprantama, kad tai nėra pabaiga ir iki ketvirtadienio šis skaičius turėtų dar padidėti. Beje, naujos „Football Manager“ dalies išleidimas yra atidėtas dėl „Covid-19“, tai greitu metu jos turėtume ir neišvysti. Taigi jeigu Jūs dar nepasiėmėte šio žaidimo ir norite jį išbandyti, tai paskubėkite. Plačiau apie šią akciją ir šiuo metu nemokamai dalinamus „Epic Store“ žaidimus galite paskaityti „čia“.


Parašyti komentarą