„Genshin Impact“ jau uždirbo daugiau nei 100 milijonų dolerių

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-10-17
„Genshin Impact“ jau uždirbo daugiau nei 100 milijonų dolerių
0 Pasidalinimai
614 Peržiūros

Dar rugsėjį pasirodęs „miHoYo“ projektas labai greitai tapo vienu iš populiariausių vaizdo žaidimų. Paskutiniais duomenimis buvo užfiksuota, kad ši programėlė buvo parsisiųsta net 17 milijonų kartų vien tik per išmaniuosius telefonus, o kadangi „Genshin Impact“ yra prieinamas ir kitose platformose, tai vartotojų skaičius turėtų būti ženkliai didesnis.

Na tai tikrai yra milžiniška suma, kurios dydį nulėmė milžiniška žaidimo sėkmė Japonijoje, Pietų Korėjoje bei Kinijoje, o panašu, kad po truputį „Genshin Impact“ įgauna pagreitį ir Europoje bei Amerikoje. Kaip yra teigiama vien žaidimo kūrimas kainavo beveik 100 milijonų, o panašu, kad jis ateityje uždirbs ženkliai daugiau. Nes kaip yra teigiama, kad nemokamas veiksmo/RPG žanro žaidimas per savo trumpą gyvavimo laikotarpį kūrėjams jau atpirko pradinę investiciją, tai yra 100 milijonų JAV dolerių pelno. Šiuo metu yra skelbiama, kad „Genshin Impact“ per kelias savaites uždirbo būtent tokią pinigų sumą.

Iš pirmo žvilgsnio, jis yra panašus į „The Legend of Zelda: Breath of The Wild“- žaidimo pasaulis yra atvaizduotas panašiu stiliumi. Jame yra suteikiama galimybė įsikūnyti į herojų, kuris pabudo iš ilgo miego ir turi išgelbėti pasaulį. Tačiau be to jame yra ir „multiplayer“ rėžimas, kuriame galima žaisti keturiese. Tačiau šis žaidimas turi ir neigiamų pusių. Pavyzdžiui jame yra uždrausti ir blokuojami tokie žodžiai kaip „Taiwan“, „Hong Kong“ ir „Tibet“ dėl to, kad jie „trukdo“ Kinijos nacionaliniam bei teritoriniam vientisumui. Savaime suprantama, kad kūrėjai „miHoYo“ yra įsikūrę būtent Kinijoje ir turi paklusti vietiniams įstatymams.

Šiuo metu žaidimas yra prieinamas asmeninių kompiuterių, „Playstation 4“, „iOS“, „Android“ ir „Nintendo Switch“ naudotojams. Naujasis projektas iš karto užkariavo rytų Aziją ir panašu, kad po truputį populiarėja ir likusiame pasaulyje, nes nemažai „Twitch.tv“ žaidžia jį per savo transliacijas. Gali būti, kad jis greitu metu taps vienu iš populiariausių vaizdo žaidimų pasaulyje. Na čia dar nėra aišku ir tai pamatysime tik ateityje.


Parašyti komentarą