Visų laukiama „GTA 6” gali ir nuvilti: primins prieš 18 metų išleistą žaidimo dalį

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-10
Visų laukiama „GTA 6” gali ir nuvilti: primins prieš 18 metų išleistą žaidimo dalį
0 Pasidalinimai
7717 Peržiūros

Jau kurį laiko sklando gandai, kad naujasis „Rockstar“ projektas yra susijęs būtent su „GTA“ franšize. „Reddit“ platformoje vyksta nuolatinės diskusijos apie sekantį studijos kūrinį, tačiau tikslių žinių kuris didysis Amerikos miestas bus pasirinktas šį kartą yra neaišku. Paskutinis „Grand Theft Auto“ projektas atvaizdavo Šiaurės Amerikos vakarų pakrantę, tiksliau Los Andželą. Kiekvienas panašus projektas mus nukelia į vieną iš didžiųjų Amerikos miestų, pavyzdžiui „GTA 3 ir GTA 4“ nukėlė į Niujorką, „San Andreas“ į Los Andželą, San Franciską ir Las Vegasą. Dabar franšizės fanai mano, kad naujasis projektas nukels į saulėtąją Floridą, tiksliau Majamį.

Visai nesenai „Twitter“ vartotojas „Vector Hold“ savo žinutėje teigė, kad „Rockstar Games“ kreipėsi į įvairius „retro“ žanro muzikantus su 80-tųjų muzikos projektu. Šia žinute buvo aktyviai dalinamasi „Reddit“ platformoje, o originalas buvo labai greitai pašalintas iš „Twitter“ paskyros. Tai leidžia spėti, kad naujasis projektas gali nukelti mus į legendinį „Vice City“. Tačiau tai yra tik spėlionės ir šiuo metu nėra galimybės paneigti ar patvirtinti šiuos gandus, nes patys kūrėjai nesuteikia jokios informacijos apie savo planus. Tačiau nepaisant to jau seniai yra spekuliuojama apie naująją „GTA“ lokaciją ir tikslių užuominų apie ją dar nėra, kaip pavyzdžiui buvo padaryta su „GTA 3“ ir „Vice City“.

„Vice City“ puikiai atvaizdavo 80-ųjų Majamį su nuotaikinga muzika, unikaliais veikėjais bei tropine atmosfera. Niekas nesitikėjo, kad projektas paremtas klasikiniu filmu „Scarface“ (butas 3C) ir kurio vystymui buvo skirta mažiau nei metai taps pasauliniu fenomenu ir vienu iš įsimintiniausių „GTA“ franšizėje, o pagrindinis veikėjas „Tommy Vercetti“, kurį įgarsino legendinis Ray‘us Liotta taps vienu iš unikaliausių „Rockstar“ veikėjų.

 


Parašyti komentarą