Įdomiausias metų žaidimas? Naujasis „Far Cry“ nukels į netikėtą žemyną

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-18
Įdomiausias metų žaidimas? Naujasis „Far Cry“ nukels į netikėtą žemyną
0 Pasidalinimai
204 Peržiūros

„Ubisoft“ šią savaitę paskelbė apie dar vieną naują savo projektą „Far Cry 6“. Savo kasmetinėje konferencijoje „Ubisoft Forward“ kompanija parodo savo viziją bei planus ir ko žaidėjai gali tikėtis iš šių gigantų ateityje. Dauguma naujienų buvo apie „Assasins‘s Creed: Walhalla“, tačiau buvo pranešta ir naująjį franšizės žingsnį.  „Far Cry“ yra viena iš serijų, kurios pristatinėti tikrai nereikia, o pardavimai kūrėjams atneša milžinišką pelną ir tarsi „įcementuoja“ šią įmonę kaip vieną iš geriausių pasaulyje vaizdo žaidimų atžvilgiu. Būtent dėl to paskutiniu metu nauja versija yra išleidžiama kas pora metų ir  yra mus nukėlusi į tokias vietas kaip Afriką, Tropikų salas, Himalajus ar net Montanos kalnus, o šį kartą veiksmas vyks Karibų jūroje.

„Far Cry 6“ bus pasakojama Anton Castillo ir jo kontroliuojamos Yaros salos bei vietinių sukilėlių kovos prieš jį istorija. Diktatorių čia įkūnija garsusis Giancarlo Esposito, kurį puikiai visi žinome iš kultinio serialo „Breaking Bad“. Viename iš interviu aktorius pasakoja apie naująjį projektą ir teigia, kad jo kuriamas personažas yra tarsi įspaustas į kampą, nes šią imperiją jis paveldėjo iš savo tėvo ir nori taip pat eiti jo pėdomis bei perduoti ją savo sūnui. Savo gimtąsias žemes nuo atvykėlių ir jų daromos įtakos apginti jis stengiasi visais įmanomais būdais, kurie kartais būna net nežmoniškai žiaurūs.

Yaros sala, kurioje vyksta veiksmas yra įkvėpta Kubos ir iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad veiksmas vyksta praėjusio amžiaus 7-ajame ar 8-ajame dešimtmetyje, tačiau istorija pasakoja apie šiuos laikus. Sala, kaip ir daugelis tokio tipo valstybių tiek demokratiniu, tiek ir  technologiniu požiūriu yra tarsi nuo praeito amžiaus užšaldyta laike. Žaidimo herojaus pagrindinė užduotis yra išvaduoti ją nuo diktatoriaus ir jo šeimos.

Numatyta projekto išleidimo data - vasario 18 diena. Žaidimas bus prieinamas „Playstation 5“ ‚ „Xbox Series X“, „Playstation 4“, „Xbox One“, „Google Stadia“ platformose bei asmeninių kompiuterių turėtojams. „Far Cry 6“ kaina prasidės nuo 60 eurų., o už išskirtines versijas, tokias kaip „Steelbook Edition“, gali būti prašoma netgi daugiau nei 300 eurų...


Parašyti komentarą