„Immortals: Fenyx Rising“ pasirodys prekyboje jau gruodžio 3

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-13
„Immortals: Fenyx Rising“ pasirodys prekyboje jau gruodžio 3
0 Pasidalinimai
66 Peržiūros

Dar vienas projektas buvo pristatytas „Ubisoft Forward“ konferencijoje. Pirmą kartą jis buvo parodytas dar 2019 metais pavadinimu „Gods & Monsters”, tačiau dabar jis jau vadinasi „Immortals: Fenyx Rising“. Kaip planuojama jis turėtų pasirodyti dar iki didžiųjų metų švenčių. O dar visai nesenai tarp daugelio naujų žaidimų pristatymų virtualioje konferencijoje „Ubisoft Forward“ buvo pristatytas ir jis, kartu su trumpu vaizdo klipu.

Kartu su šiuo klipu buvo pristatytas ir kitas įrašas, kuriame yra parodoma kaip atrodys šis naujas atviro pasaulio žaidimas. Pats projektas nukels į graikų mitologiją, tiksliau senovinį jų pasaulį. Žaidėjams bus suteikta galimybė susikurti savo unikalius herojus, kartu su išskirtinėmis savybėmis ir galiomis. Patį žaidimą kuria „Ubisoft Quebec“, o tai yra įmonė atsakinga už „Assassin‘s Creed: Odyssey“, „Tom Clancy‘s Rainbow Six“, kelias „Prince of Persia“ dalis bei daugelį kitų plačiai žinomų „Ubisoft“ projektų.

Dar prieš kurį laiką buvo pasirodžiusi jo pirminė versija „Google Stadia“ platformoje, tačiau kaip teigia kūrėjai, kad žaidimas, kuris atrodė labai panašiai į „Assassin‘s Creed: Odyssey“ buvo smarkiai pakeistas ir tai tikrai buvo ne finalinė jo versija.

Šiuo metu yra žinoma, kad projektas pasirodys „Playstation 4“, „Playstation 5“, „Xbox One“, „Xbox Series“ ir asmeniniuose kompiuteriuose jau gruodžio 3-ią dieną. Na laukti tikrai nebedaug, o aš asmeniškai esu jiems kartelę užkėlęs aukštai, tačiau nesitikiu, kad tai bus tokio lygio kaip „God of War“ projektas, kuris „Sony“ ir „Santa Monica Studios“ atnešė metų žaidimo titulą ir nereto buvo pripažintas kaip net dešimtmečio vaizdo žaidimas. Tačiau manau, kad jis bus panašesnis į „Assassin‘s Creed“, o tai irgi nėra blogai, jeigu bus sumažinta dialogų, laipiojimų, sekimo misijų ir visokių kitų dalykų, kurie lėtina žaidimo tempą.


Parašyti komentarą