Ketinote įsigyti naują žaidimą? Dabar puiki proga tai padaryti, nes „Steam“ pradėjo išpardavimus!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-26
0 Pasidalinimai
166 Peržiūros

Vasara daugumai asocijuojasi su geru oru, saule, paplūdimiu ar linksmybės. Tuo pačiu, vasara yra puikus metas, kuomet galima įsigyti naują žaidimą, nes dauguma platformų būtent šiuo sezonu siūlo įvairiausias akcijas ar išpardavimus. Ne išimtis yra ir „Steam“ platforma, kurioje jau dabar vyksta šio karštojo sezono išpardavimai.

Visi norintys įsigyti vieną ar kitą žaidimą už žemesnę nei įprastą kainą – turėtų paskubėti. Skelbiama, kad vasaros išpardavimas „Steam“ platformoje vyks iki liepos 9 dienos, todėl Jūs turite maždaug dvi savaites tam, jog atsinaujintumėte savo žaidimų kolekciją arba įsigytumėte tai ką jau seniai norėjote išbandyti. Išpardavimą rasite paspaudę čia.

Tarp išparduodamų žaidimų rasime ir tokius pavadinimus kaip „Doom“, „Red Dead Redemption II“, „Half-Life: Alyx“ ar „Assasin‘s Creed Odyssey“. „Steam“ viso šio periodo metu taikys nuolaidas iki 75 proc., todėl tai išties puiki proga sutaupyti. Verta paminėti, jog nuolaidos taikomos ir kai kurioms žaidimų serijoms, o pavyzdžiui „Dragon Ball“ serijai taikomos nuolaidos net iki 80 proc.

Vasaros išpardavimo metu taip vyksta ir suvenyrų medžioklė. Žaidėjai už „Steam“ taškus gali gauti kitokią profilio aplinką, animuotus lipdukus, pokalbių efektus, avatarus ir dar daugiau. Kai kurie priedai žaidėjams yra duodami nemokamai, o kitus teks pirkti už „Steam“ taškus. Žaidėjai taip pat galės gauti papildomą 5 JAV dolerių nuolaidą, perkant žaidimą už 30 JAV dolerių ir daugiau.


Parašyti komentarą