Kodėl „NBA 2k21“ žaidime nėra legendinio Ch.Barkley?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-15
Kodėl „NBA 2k21“ žaidime nėra legendinio Ch.Barkley?
0 Pasidalinimai
105 Peržiūros

„NBA 2K“ žaidime galime išvysti ne tik daugybę dabartinių NBA komandų, bet ir geriausių visų laikų ar klasikinių, kurios savo auksiniais laikais buvo nesustabdomos. Tokios komandos, kaip 90-ųjų „Chicago Bulls“, 80-ųjų „Lakers“ ar „Bad Boys“ eros „Detroit Pistons“ yra jau įprastos. Visas tas komandas vedė tokios žvaigždės kaip Jordan‘as, Magic‘as ar Bird‘as, kurie uždirbo milijonus, tačiau komandų vidutiniokai per savo karjeras negavo tokių pinigų ir šiuo metu toli gražu negyvena prabangiai. Būtent dėl paramos jiems, viena iš legendinių krepšinio žvaigždžių ir uždraudė naudoti jį klasikinėse komandose. 

Dar prieš daugiau nei 20 metų geriausias visų laikų krepšinio žaidėjas Michael Jordan nebuvo pirmuosiuose tokio tipo sporto simuliatoriuose dėl licencijos, tačiau šiais laikas žaidėjai atsisako dalyvauti tokiuose projektuose dėl kitų priežasčių. Puikiausias to pavyzdys yra Charles Barkley, kuris mano, kad „2K“ turėtų padėti tiems žaidėjams, kurie per savo karjeras neuždirbo milijonų, tačiau naudoja juos klasikinėse komandose. Kaip teigia krepšininkas, kūrėjai turėtų skirti bent 1 milijoną dolerių į pensiją išėjusiems žaidėjams ir tada jis sugrįžtų į populiariausią krepšinio žaidimą pasaulyje. Taip pat jis pabrėžia, kad „Take Two“ nuolatos jo prašo sugrįžti į žaidimą, o jis jiems atsako, kad kol nebus įvykdyta jo sąlyga, tol jis nepasirodys šiame projekte.

Pirmą kartą ši žinia pasirodė dar liepą, kai krepšininkas davė interviu vienam vaikinui, kuris savo „Youtube“ platformoje turėjo mažiau ne 2 tūkstančius sekėjų. Tačiau greitai šis įrašas buvo pastebėtas ir pasidalintas lygos „Reddit“ puslapyje. Taip pat krepšininkas pabrėžia, kad reikia paremti būtent tuos žaidėjus, kurie priešingai nei jis, neuždirbo milijonų savo karjeros metais. Pavyzdžiui, šiais laikais minimalus naujoko kontraktas siekia beveik 900 tūkst. dolerių per metus, o 1985 jis buvo tik 70 tūkstančių, kas šiais laikais būtų apie 170 tūkstančių dolerių. Bet viskas vyko prieš 35 metus, o tie žaidėjai po savo karjeros pabaigos tikrai negeneravo milžiniškų pajamų.

Krepšininkas jau kurį laiką bando padėti tiems sportininkams, kurie baigė karjerą. Būtent dėl šios priežasties mes jo neišvysime nei kaip žaidėjo, nei kaip sporto analitiko/komentatoriaus šiame žaidime. Na milijonas tikrai nėra daug, o ypač dėl to, kad „NBA 2K“ kūrėjai „Take-Two“ paskelbė, kad iš pardavimų per praėjusius metus sugeneravo daugiau nei 3 milijardus dolerių.


Parašyti komentarą