Kodėl „NBA 2k21“ žaidime nėra legendinio Ch.Barkley?

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-15
Kodėl „NBA 2k21“ žaidime nėra legendinio Ch.Barkley?
0 Pasidalinimai
254 Peržiūros

Banggood

„NBA 2K“ žaidime galime išvysti ne tik daugybę dabartinių NBA komandų, bet ir geriausių visų laikų ar klasikinių, kurios savo auksiniais laikais buvo nesustabdomos. Tokios komandos, kaip 90-ųjų „Chicago Bulls“, 80-ųjų „Lakers“ ar „Bad Boys“ eros „Detroit Pistons“ yra jau įprastos. Visas tas komandas vedė tokios žvaigždės kaip Jordan‘as, Magic‘as ar Bird‘as, kurie uždirbo milijonus, tačiau komandų vidutiniokai per savo karjeras negavo tokių pinigų ir šiuo metu toli gražu negyvena prabangiai. Būtent dėl paramos jiems, viena iš legendinių krepšinio žvaigždžių ir uždraudė naudoti jį klasikinėse komandose. 

Dar prieš daugiau nei 20 metų geriausias visų laikų krepšinio žaidėjas Michael Jordan nebuvo pirmuosiuose tokio tipo sporto simuliatoriuose dėl licencijos, tačiau šiais laikas žaidėjai atsisako dalyvauti tokiuose projektuose dėl kitų priežasčių. Puikiausias to pavyzdys yra Charles Barkley, kuris mano, kad „2K“ turėtų padėti tiems žaidėjams, kurie per savo karjeras neuždirbo milijonų, tačiau naudoja juos klasikinėse komandose. Kaip teigia krepšininkas, kūrėjai turėtų skirti bent 1 milijoną dolerių į pensiją išėjusiems žaidėjams ir tada jis sugrįžtų į populiariausią krepšinio žaidimą pasaulyje. Taip pat jis pabrėžia, kad „Take Two“ nuolatos jo prašo sugrįžti į žaidimą, o jis jiems atsako, kad kol nebus įvykdyta jo sąlyga, tol jis nepasirodys šiame projekte.

Pirmą kartą ši žinia pasirodė dar liepą, kai krepšininkas davė interviu vienam vaikinui, kuris savo „Youtube“ platformoje turėjo mažiau ne 2 tūkstančius sekėjų. Tačiau greitai šis įrašas buvo pastebėtas ir pasidalintas lygos „Reddit“ puslapyje. Taip pat krepšininkas pabrėžia, kad reikia paremti būtent tuos žaidėjus, kurie priešingai nei jis, neuždirbo milijonų savo karjeros metais. Pavyzdžiui, šiais laikais minimalus naujoko kontraktas siekia beveik 900 tūkst. dolerių per metus, o 1985 jis buvo tik 70 tūkstančių, kas šiais laikais būtų apie 170 tūkstančių dolerių. Bet viskas vyko prieš 35 metus, o tie žaidėjai po savo karjeros pabaigos tikrai negeneravo milžiniškų pajamų.

Krepšininkas jau kurį laiką bando padėti tiems sportininkams, kurie baigė karjerą. Būtent dėl šios priežasties mes jo neišvysime nei kaip žaidėjo, nei kaip sporto analitiko/komentatoriaus šiame žaidime. Na milijonas tikrai nėra daug, o ypač dėl to, kad „NBA 2K“ kūrėjai „Take-Two“ paskelbė, kad iš pardavimų per praėjusius metus sugeneravo daugiau nei 3 milijardus dolerių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl nereikia bijoti dirbtinio intelekto: 4 dalykai, kaip jis gali palengvinti gyvenimą Autorius: Pranešimas spaudai
Straipsnis
Kodėl „Apple“ pavyko atsikratyti 3,5mm jungties, o „Samsung“ niekaip nesiryžta Autorius: ramunas
Patarimas
5 priežastys kodėl Jums atėjo laikas pasikeisti savo išmanųjį telefoną Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga