Krepšinio gerbėjai nekantrauja: pasirodė daug aptarinėjamas „NBA 2K21“ klipas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-10
Krepšinio gerbėjai nekantrauja: pasirodė daug aptarinėjamas „NBA 2K21“ klipas
0 Pasidalinimai
208 Peržiūros

Sunku būtų suabejoti, kad vienas populiariausių sporto žaidimų Lietuvoje yra „2K Sports“ kuriamas „NBA 2K“. Naujausią žaidimo versiją jau dabar galima įsigyti išankstinių pardavimų metu, nors pats kūrinys pasirodys tik rugsėjo 4 dieną.

Iki oficialaus išleidimo likus mažiau nei mėnesiui, kūrėjai pasidalino dar vienu reklaminiu klipu iš naujosios „NBA 2K21“ dalies, o tai iškart sukėlė žaidimo gerbėjų diskusijas. Nors ši dalis yra itin laukiama dėl galimų didelių pokyčių, kurie labiausiai susiję su naujos kartos žaidimų konsolėmis, tačiau šįsyk sulauktai ir nemažai susirūpinimo iš gerbėjų.

Visų pirma, naujajame klipe matoma naujoji žaidėjų metimo indikavimo sistema. Internete jau svarstoma ar toks sprendimas pasiteisins, o galbūt tai gali tapti ir nuviliančia naujove. Tokias diskusijas nesunku suprasti, nes daugelis nėra linkę priimti naujovių, kurios keičia ir taip sėkmingai veikiančias funkcijas. Nemažai kalbų kyla ir dėl pokyčių pačiame žaidime – ar nebus taip, jog „NBA 2K21“ nesulauks didesnių pokyčių ir bus tik dar vienas, kasmetinis, atnaujinimas?

Naująjį „2K Sports“ įkeltą vaizdo įrašą galite peržiūrėti kiek aukščiau, o savo mintis apie naująją „NBA 2K21“ kviečiame pasidalinti mūsų komentarų skiltyje. Kaip manote, ar ši dalis bus geresnė už praėjusiais metais pasirodžiusią „2K20“? Primename, kad šis žaidimas oficialiai išleistas bus rugsėjo 4 dieną, o šiemet yra siūlomos trys versijos, kurių viršelius puoš Damianas Lillardas, Kobe Bryantas ir Zionas Williamsonas.


Parašyti komentarą