Mobilių žaidimų populiarumas ir toliau auga: kūrėjai skaičiuoja rekordines pajamas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-08
Mobilių žaidimų populiarumas ir toliau auga: kūrėjai skaičiuoja rekordines pajamas
0 Pasidalinimai
163 Peržiūros

COVID-19 pandemija daugelį išmaniųjų telefonų gamintojų privertė skaičiuoti mažėjančius pardavimus, tačiau kompanijos, kuriančios mobiliuosius žaidimus, išgyvena visiškai priešingą laikotarpį. Naujausia informacija rodo, jog mobiliųjų žaidimų rinka auga 27 proc., skelbia „Sensor Tower“.

Remiantis naujausia statistika, mobiliųjų žaidimų kūrėjų generuojamos pajamos išaugo jau minėtais 27 proc. per pastaruosius metus, o tai reiškia, kad per antrąjį metų ketvirtį bendra programėlių apyvarta siekė maždaug 19,3 mlrd. JAV dolerių. Lyginant su pirmuoju metų ketvirčiu, fiksuojamas 10,3 proc. augimas.

Didžiausias susidomėjimas žaidimais buvo užfiksuotas gegužės mėnesį, o būtent per šį mėnesį jų kūrėjai sugeneravo 6,6 mlrd. JAV dolerių siekiančias pajamas. Įdomu ir tai, jog dar pirmojo metų ketvirčio metu buvo fiksuojamas įspūdingas naujų žaidimų parsisiuntimo rezultatas, kuris siekė 13,4 mlrd. instaliacijų, tačiau antrojo ketvirčio metu šis skaičius buvo dar didesnis ir perkopė 15 mlrd. ribą., kas rodo 45,2 proc. metinį augimą.

Nesunku nuspėti, jog trys populiariausios mobiliųjų žaidimų šalys – Indija, JAV ir Brazilija. Pranešama, kad Indijoje buvo užfiksuotas 2,7 mlrd. žaidimų parsisiuntimų. JAV rinkoje šis skaičius siekia 1,4 mlrd., o Brazilijoje – 1,2 mlrd. per antrąjį šių metų ketvirtį. Kalbant apie populiariausius žaidimus – daug staigmenų nebus.

Pranešama, jog populiariausias žaidimas, atsižvelgiant į jo generuojamas pajamas, išlieka „PUBG Mobile“, kuris sugeneravo maždaug 621 mln. JAV dolerių pajamų. Į trejetuką daugiausiai uždirbančių patenka ir „Roblox“ bei kultinis „Fortnite“.

Šaltinis: Sensor Tower

Parašyti komentarą