TOP5 populiariausi išmanieji telefonai didžiausiose pasaulio rinkose

Žilvinas Degutis

2019-11-01, 01:00 (atnaujinta 2021-04-27, 00:31)

0 komentarų
TOP5 populiariausi išmanieji telefonai didžiausiose pasaulio rinkose

Neseniai buvo pateikiami Kinijos rinkos duomenys, kurie parodė, kad po trijų 2019 m. ketvirčių „Huawei“ ūgtelėjo net 63%, o visuotinėje pasaulio rinkoje vieninteliai „Samsung“ bei „Huawei“ pademonstravo kilimą, kai „Apple“, „Xiaomi“, „Oppo“ ir kt. vis dar smunka žemyn. Kokie yra populiariausi telefonai šiuo metu? Pažvelkime į TOP 5 populiariausius išmaniuosius telefonus 7 šalyse, darančiose didžiausią įtaką išmaniųjų telefonų industrijai.

Neabejotinai pirmą vietą JAV užima „Apple“ išmanusis telefonas, tačiau stebina tai, kad tai yra praeitų metų biudžetinio segmento flagmanas „iPhone XR“, o ne bendrovės flagmanai „iPhone XS“ ir „iPhone XS Max“. Taip pat labai stebina ir tai, jog antrą bei trečią populiarumo vietą dalinasi senesni, pigesni „Apple“ telefonai – tai „iPhone 7“ ir „iPhone 8“. TOP penketuką užbaigia „Samsung“ flagmanai „Samsung Galaxy S10+“ ir „Samsung Galaxy S10“, kuriuos amerikiečiai iš karto pamilo ir skyrė jiems daugiau dėmesio, nei „Apple“ naujiems flagmanams.

Junginėje Karalystėje pirmoje populiarumo vietoje taip pat puikuojasi „iPhone XR“, o „iPhone 8“ užima penktą vietą. Likusias populiarumo sąrašo vietas pasidalino „Samsung“ aparatai – pigesni „Samsung Galaxy A50“ ir „Samsung Galaxy A70“, bei įmonės flagmanas su 5G technologija „Samsung Galaxy S10 5G“.

Žemyninėje Europos dalyje, Vokietijoje padėtis ne daug kuo skiriasi, čia taip pat populiariausi buvo „Samsung“ išmanieji telefonai bei „iPhone XR“, kuris užima antrą vietą. Pats populiariausias išmanusis telefonas Vokietijoje yra vidutinės klasės „Samsung Galaxy A50“, o kompanijos flagmanas „Samsung Galaxy S10 Plus“ uždaro TOP penketuką.

Europos Sąjungos sesė Prancūzija nustebino tik antra populiarumo vieta, joje atsidūrė biudžetinės klasės „Samsung Galaxy A10“, o pirma vieta atkartojo Vokietijos topą. Populiariausias „Apple“ telefonas „iPhone XR“ Prancūzijoje yra tiek pat populiarus, kiek ir „Samsung Galaxy A70“ bei užima penktą vietą.

Kitapus žemyno, Japonijoje padėtis kardinaliai skiriasi nuo Europos ar net JAV. Čia visas penkias populiarumo viršūnės vietas dalinasi „Apple“ gaminiai – pirmoje vietoje „iPhone XR“, flagmanas „iPhone XS“ užima ketvirtą vietą, o penktoje vietoje stebėtinai vis dar populiarus „iPhone 6s“.

Kinijos rinkoje TOP 5 karaliauja vietinių gamintojų telefonai, tačiau stebina tai, kad nesutiksime nei vieno mūsų krašte taip mėgiamo ir kartais garbinamo „Xiaomi“ išmanaus telefono. Pirmą vietą užima mums mažai pažįstamas „Oppo A9“, o mažesnysis šių metų „Huawei“ flagmanas „Huawei P30“ atsidūrė ketvirtoje populiarumo vietoje.

Taip, kaip JAV sąraše dominavo „Apple“ telefonai, taip Pietų Korėjos rinkoje neabejotinai dominuoja „Samsung“ rageliai. Pirmoje vietoje, net 26% populiaresnis yra „Samsung Galaxy S10 5G“, o antroje vietoje daugelio neįvertintas „LG V50 ThinQ 5G“. Taip pat keista matyti, kad ketvirtą populiarumo vietą užima 2018 metų aparatas „Samsung Galaxy A7“.

Iš šių populiarumo sąrašų galima daryti išvadą, kad žmonėms labiau patinka didesni telefonai, kurių ekranai yra daugiau nei 6“, turi ganėtinai galingus procesorius ir kartu nekainuoja daugiau nei 800 eur. Taip pat matyti „Samsung“ bei „Apple“ pasyvumo pasekmės atiduodant Kinijos rinką vietiniams, tačiau naujausi duomenys teikia kompanijoms vilties. Kaip matome teisingai pasirinkta „Samsung „ A serijos filosofija bei kainodara pradeda duoti vaisių, o tobulesnis ir dar pigesnis „iPhone 11“ bei kitų metų „iPhone SE2“ gali sugrąžinti „Apple“ pasaulinę šlovę.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

Pranešimas spaudai

2024-04-17, 19:54

0 komentarų

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens™ FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą

„Sony“ džiaugiasi galėdami pranešti apie naujausią pilno kadro α™ (Alpha™) E-mount objektyvų linijos papildymą. FE 16-25mm F2.8 G yra plačios diafragmos objektyvas, išlaikantis maksimalią F2.8 diafragmą pilname židinio nuotolio diapazone - nuo 16 iki 25 mm.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje

Dėka lengvos bei kompaktiškos konstrukcijos, objektyvas ne tik užtikrina aukščiausią vaizdų kokybę, tačiau ir yra patogus nešioti.

Naujasis objektyvas pasižymi didele raiška, puikiu bokeh efektu ir greitu, tiksliu, tyliu automatiniu fokusavimu. Įspūdingai lengvas, 409 g sveriantis objektyvas lengvai nešiojamas, todėl galite lengvai mėgautis kasdieniu fotografavimu, iš perspektyvos, kurią galima išgauti tik naudojant plačiakampį objektyvą.

Objektyvas turi tą patį filtro skersmenį, darbines savybes ir yra beveik tokio pat dydžio bei svorio kaip ir 2024 m. vasario mėn. paskelbtas „FE 24-50mm F2.8 G“, todėl lengva fotografuoti fotoaparatą laikant tiek rankose, tiek naudojant stabilizatorių.

„FE 16-25mm F2.8 G“ praplečia tiek fotografijos tiek videografijos galimybes fiksuojant įvairias scenas, pavyzdžiui kraštovaizdžius, architektūrą ar portretus.

Pagrindinės FE 16-25mm F2.8 G savybės

  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas su naujausia optine ir mechanine konstrukcija.

  • Filtro skersmuo φ67 mm, didžiausias skersmuo 74,8 mm, ilgis 91,4 mm, svoris apie 409 g.

  • Efektyviai išdėstant tris ypač mažos dispersijos stiklus ir keturis asferinius lęšius, įskaitant vieną mažos dispersijos asferinį lęšį, sumažinamos įvairios aberacijos, pvz., chromatinė aberacija, ir pasiekiamas aukštos skiriamosios gebos vaizdas nuo ekrano centro iki kampo.

  • 11 lapelių žiedinė diafragma ir sferinių aberacijų optimizavimas užtikrina gražų bokeh efektą, kuris yra skiriamasis „Sony G“ objektyvų bruožas.

  • Labai gera fotografavimo stambiu planu geba - mažiausias fotografavimo atstumas yra 0,18 m, o didžiausias didinimas - 0,20x.

  • Įmontuoti du linijiniai varikliai leidžia greitai, tiksliai, bei tyliai fokusuoti net ir greitai judančius objektus. Taip pat palaikomas greitas, nepertraukiamas fotografavimas su AF/AE sekimu iki maždaug 120 kadrų per sekundę kartu su α9 III pilno kadro veidrodiniu fotoaparatu. Sklandus sekimas net ir filmuojant 4K120p/FHD240p didelės kadrų spartos vaizdo įrašus, kuriems reikia tikslaus fokusavimo. Naudojant rankinį fokusavimą, linijinis atsakas leidžia tiksliai išgauti aukštos kokybės vaizdą.

  • Kvėpavimo kompensacija leidžia stabilizuoti vaizdą filmuojant.

  • Suderinamas su α serijos fotoaparato vaizdo stabilizavimo funkcija „Active mode“, pasiekiamas aukštas vaizdo stabilizavimo efektas.

  • Ypač patogus valdymas naudojant fokusavimo išlaikymo mygtuką, diafragmos žiedą, diafragmos paspaudimo įjungimo / išjungimo jungiklį ir fokusavimo režimo jungiklį.

  • Sukurtas taip, kad būtų atsparus dulkėms ir drėgmei, padengtas fluoro danga, neleidžiančia purvui prilipti prie priekinio objektyvo paviršiaus.

Kaina ir prieinamumas

Naująjį FE 16-25 mm F2,8 G bus galima įsigyti xx m. už maždaug xxx. Jį parduos „Sony“ įgaliotieji platintojai visoje Europoje.

Čia galima rasti įvairių išskirtinių istorijų, vaizdo įrašų ir įdomaus naujo turinio, nufilmuoto naujausiais fotoaparatais ir kitais „Sony“ gaminiais. „Sony“ Europos fotografijos centras prieinamas 22 kalbomis, jame pateikiamos naujienos, konkursai ir naujausias „Sony“ renginių kiekvienoje šalyje sąrašas.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas