Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Activision Blizzard“ ir toliau krečia skandalai: šį kartą studiją paliko naujasis „Overwatch 2“ vadovas

„Activision Blizzard“ ir toliau krečia skandalai: šį kartą studiją paliko naujasis „Overwatch 2“ vadovas

Rokas Gaidys

2021-09-22, 13:38

Paskutinės savaitės „Blizzard“ studijai nėra pačios ramiausios, nes šiuo metu Kalifornijoje vyksta teismo procesas, kuris į viešumą iškelia naujas detales, susijusias su netinkamu elgesiu su darbuotojais. Pastaruoju metu vis dažniau aukštesnes pareigas užimantys vadovai palieka studiją ir vakar vieno iš daugiausiai žadančio ateities projekto „Overwatch 2“ vykdantysis prodiuseris Chacko Sonny papildė jų gretas.

overwatch-2-executive-producer-blizzard

Šią naujieną patvirtino patys „Blizzard“, nes pasak jų, Sonny paskutinė darbo diena bus jau rytoj, tačiau tikslios išėjimo priežasties nei vieni, nei kiti neatskleidžia. Dar prieš kurį laiką studiją paliko „Blizzard“ ikona Jeff Kaplan ir vietoj jo „Overwatch 2“ veidu tapo ir jo kūrimo procesui pradėjo vadovauti Chacko. Pasak „Bloomberg“, studija padėkojo jam už praleistus metus joje, o jis pats neteigia, kad išėjimo priežastis nėra šiuo metu studiją kamuojančios teisinės problemos.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

orcstatue_blizzardcampus_header

„Activision Blizzard“ paskutiniais mėnesiais palieka vis daugiau aukštus rangus užimančių vadovų, o nemaža dalis iš jų joje yra pradirbę ne vienerius, o kartais net ir dešimtis metų. Nemaža dalis iš jų yra susijusios su šiuo metu studiją kamuojančiais teisiniais neramumais (neteisėtų vadovų elgesiu, seksualiniu priekabiavimu ir apskritai, netinkama darbo aplinka). Į visus šiuos kaltinimus „Blizzard“ atsako vienodai – viską neigia. Tokios problemos pasiekė net patį studijos CEO Bobby Kotick bei dar keletą aukšto rango vadovų.

jFFYDyJD8QVgZ2tN6nWhHa

Šios netektys tikrai nesuteikia optimizmo „Activision Blizzard“ fanams, nes panašu, kad situacija šiuo metu ne tik, kad negerėja, bet panašu, kad ir sparčiai blogėja. Sunku pasakyti kaip kompanija atrodys kai visos aistros nurims, tačiau vienas yra akivaizdu – ji nebebus tokia kaip anksčiau. Studija labai rimtai susigadino savo reputaciją ir nepanašu, kad ją atstatyti taip greitai pavyks. Žinoma, kad tai atsilieps ir jų ateities projektams, nes žaidimai greičiausiai atrodys kitaip nei buvo planuota ir reikia tikėtis, kad iš viso nebus atšaukti.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas