„Apex Legends“ šeštasis sezonas: naujovės žemėlapyje ir naujasis čempionas „Rampart“

Rugpjūčio 18-tą dieną startuoja naujasisi „Apex Legends“ sezonas, kuriame bus atlikti pakeitimai žemelapyje, ginklų ir šarvų kūrimo sistemoje bei bus pristatytas naujasis herojus. Trumpai apžvelgsime populiaraus „battleroyale“ žanro žaidimo atnaujinimus:

Žemėlapio pakeitimai

Pirmiausia bus pakeistas lavos laukas, esantis už „The Dome“ regiono. Čia bus pridėta raketų paleidimo stotis bei naujas kelio trumpinimas į rytų regioną. Taip pat į vakarus nuo minėtojo regiono bus pridėta nauja „Hammond Industries“ platforma, kuri padės komandai, kuri atvyks į paminėtąją vietą pirma, lengviau apsiginti nuo priešų. Taip pat žemėlapio kraštuose bus pridėta daugiau naujovių, kuriose bus galima rasti ginklų ir kt. laimėti padedančių dalykų. Visi šie pokyčiai atneš daugiau galimybių organizuoti rotacijas, įtvirtinti gynybines pozicijas bei būti lankstesniais šiame dinamiškame žaidime.

Inventoriaus gamyba

Tai yra šešto sezono naujovė, kuri leis visiems žaidėjams rinkti įvairias žaliavas, kurios leis pasigaminti kažką dar geresnio. Trumpame vaizdo įraše yra parodoma, kad „Apex Legends“ bus pakeistas vadinamasis „Replicator“, kuris leis jiems pagerinti ginklus, amuniciją, šarvus, medikamentus, skydus bei mobilius prisikėlimo švyturius.

Herojus „Rampart“

Ši naujokė „Apex Legends“ žaidime išpopuliarėjo požeminiuose kovos klubuose, kurios statusą patvirtina jos turimas arsenalas. Jos tikrasis vardas yra Ramya Parekh, kuri yra privataus verslo savininkė, kuriai tik reikia milžiniško ginklo ir kelių metalo atplaišų, kad išgyventų laukiniame žaidimo pasaulyje. Jos įgūdžiai:

  • „Croutch Ability“- leidžia pastatyti nedidelę sieną, kuri blokuoja priešininkų kulkas.
  • „Modded Loader“- suteikia jai galimybę nešiotis daugiau amunicijos bei greičiau užsitaisyti „Minigun“ ir „LMG“ kategorijos ginklus.
  • „Shiela“- pagridinė naujosios herojės savybė leidžia jai žaidimo metu pastatyti mini patranką „Minigun“, kurią gali naudoti kiekvienas ir kuri turi didžiulę amunicijos saugyklą. Tačiau jos užsitaisymo laikas yra tikrai netrumpas.

Naujasis sezonas atneš šviežumo į žaidimą, kuris paskutiniu metu nebėra toks populiarus. Nuo pirmųjų žaidimo momentų, dar 2019 metais, kūrėjai nuolat bando sukurti kažką naujo, tačiau tai beveik niekad neveikia. Su naujuoju sezonu ir naująja heroje gal būt „Apex Legends“ pavyks susigrąžinti bent dalį buvusios šlovės ir populiarumo. Na tik laikas tai parodys, o visi esami žaidimo fanai naujovėmis gali mėgautis jau šiandien.


Kol kas komentarų nėra.