„Bethesda“ jau dabar planuoja „Fallout 5“: gali būti, kad į darbą bus pajungti net „New Vegas“ kūrėjai

„Bethesda“ jau dabar planuoja „Fallout 5“: gali būti, kad į darbą bus pajungti net „New Vegas“ kūrėjai

Rokas Gaidys

„Fallout 4“ pasirodė prieš lygiai šešerius metus, tiksliau, būtent šiandien žaidimas švenčia savo gimtadienį, tačiau nuo tada „Bethesda“ taip ir neišleido jokio „RPG“ žanro projekto, kuris būtų skirtas vienam žaidėjui. „Fallout 76“ tikrai nebuvo tai, ko daugelis laukė, o ir apie „The Elder Scrolls 6“ beveik nieko nėra žinoma, ir gali būti, kad greičiau net išvysime „Fallout 5“. Nors kelias iki šio projekto yra dar ilgas, tačiau „Bethesda“ vadas Todd Howard prasitarė, kad su juo taip pat greičiausiai dirbs „Fallout: New Vegas“ kūrėjai „Obsidian“.

LtYkdpmf4S263fBtDn9AwU

„Fallout: New Vegas“ niekada nebuvo traktuojamas kaip oficialus trečiosios dalies tęsinys, o labiau kaip visiškai unikalus projektas, tačiau patys „Obsidian“ ironiškai jį vadindavo „Fallout 3.5“, nes panašumų tarp dviejų žaidimų tikrai netrūko. „New Vegas“ pasirodė praėjus keliems metams po „Fallout 3“ išleidimo ir iškarto tapo franšizės fanų numylėtiniu. Beveik visos ankstesniosios dalies techninės problemos buvo ištaisytos ir sukurtas visiškai naujas pasaulis su unikalia istorija, kuri buvo kupina įsimintinų susidūrimų bei veikėjų.

Artėjant „The Elder Scrolls: Skyrim“ 10-ies metų jubiliejinės versijos išleidimui Todd Howard atsakė į pagrindinius su pastaruoju žaidimu susijusius klausimus, tačiau taip pat jo buvo paklausta apie „Fallout 5“ planus, tiksliau, ar pati „Bethesda“ užsiims jo kūrimu, ar tai bus perleista kokiai nors kitai studijai. Kūrėjas į šį klausimą neatsakė tiesiai, o labiau užsiminė, kad tokia galimybė nėra atmetama. Jis pabrėžė, kad dar pats žaidimas net nėra pradėtas kurti, tačiau jau dabar jam yra parašytas pradinis planas arba „One-pager“.

Bethesda-has-an-idea-for-Fallout-5-but-it-could

Tai reiškia, kad dar net nėra pradėtas pagrindinis kūrimo procesas ir tai gali daryti bet kuri studija, o pasirinkimų tikrai netūksta. Tikriausiai tai galėtų puikiai atlikti „Fallout: New Vegas“, „Star Wars: Knights of the Old Republic 2“ ir „The Outer Worlds“ kūrėjai „Obsidian Entertainmet“. Ištikimiausi „Fallout“ daugiau nei 10 metų laukia naujo bendro „Obsidian“ ir „Bethesda“ žaidimo, ir po to kai pastaruosius įsigijo „Microsoft“ viskas atrodo dar realiau. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu „Bethesda“ yra užimta „The Elder Scrolls 6“ ir „Starfield“ kūrimu, tai tikimybė, kad „Fallout 5“ kūrimas gali atitekti „Obsidian Entertainment“ atrodo ganėtinai logiškas.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas