Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Blogos žinios „Days Gone“ gerbėjams: „Bend“ studijai buvo parodytas vidurinis pirštas

Blogos žinios „Days Gone“ gerbėjams: „Bend“ studijai buvo parodytas vidurinis pirštas

Rokas Gaidys

2021-04-13, 13:00

2019-aisiais pasirodęs „Days Gone“ sulaukė dvejopos reakcijos, nes, kad ir kaip jis nepatiko kritikams, bet „PlayStation“ fanai jį tiesiog dievino ir pripažino kaip vieną iš geriausių tų metų vaizdo žaidimų. Gerai, gal istorija nebuvo pati įspūdingiausia, bet tos kovos su šimtais numirėlių tiesiog gniaužė kvapą. Daugelis, kaip ir aš turbūt tikėjosi, kad „PlayStation 5“ išvys jo tęsinį, tačiau dar rudenį, kai projektą paliko keli vadovai, jo ateitis tarsi ir pakibo ant plauko. Dabar panašu, kad „Sony“ iš viso neuždegė žalios šviesos „Bend“ studijos hito tęsiniui ir dėmesį sutelks į visai kitą projektą, kurio net nežinia ar iš viso reikia.

WXVHWJ2dDoNuVCQWhPTPuN-1200-80

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

„Bloomberg“ teigia, kad šiuo metu „Sony“ yra susikoncentravę į „The Last Of Us Remake“ projektą, kas daugeliui turėtų gal ir patikti, nes ne veltui jis buvo pripažintas geriausiu 2013-ųjų metų vaizdo žaidimu. Kita vertus, tai bus jau trečia jo versija, nes be originaliosios dar „PS3“ skirtos, pasirodė dar ir „PS4“ skirta „remastered“ dalis, o dabar bus kuriamas ir tik „PlayStation 5“ skirtas „The Last Of Us“ žaidimas. Jo savininkai „Naughty Dog“ ir toliau vadovaus franšizės vystymui po to, kai tai daryti pradėjo maža, vos su keliais nariais studija, kuri vėliau buvo iš viso nuo jo pašalinta.

joel-ellie-1280b-1528163682134

Grįžtant prie Origono valstijoje įsikūrusios ir „Days Gone“ pristačiusios „Bend“ studijos, tai jie bandė pitchinti tęsinį „Sony“, tačiau galų gale jis buvo atmestas. Po to jai buvo patikėtas naujos „Uncharted“ dalies kūrimas, bet buvo pabijota, kad ją paprasčiausiai suvalgys „Naughty Dog“, kurie ir yra šios franšizės savininkai. Pasak, „IGN“, dabar „Bend“ studija dirba su visiškai nauju žaidimu, tačiau tai tikriausiai nėra „Days Gone 2“, bet greičiausiai visiškai naujas projektas arba kažkurios iš senesnių franšizių, tokių kaip „Syphon Filter“ prikėlimas.

days-gone

Tikriausiai tai nėra pati linksmiausia žinia visiems „PlayStation“ savininkams, nes „Days Gone“ tikrai nusipelno antro šanso, o šio žaidimo gerbėjų tikrai netrūksta, bet panašu, kad „Sony“ mąsto priešingai ir dabar kaip ir aišku, kodėl pernai lapkritį „Bend“ studiją paliko projektų autoriai. Kita vertus, „The Last of Us Remake“ skamba tikrai neblogai, tačiau jį aukoti dėl naujų projektų nėra aišku ar verta. Dabar iki naujo „Days Gone“ autorių projekto pasirodymo reiks ilgai palaukti.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas