Būna ir taip: vienas žaidimas gali nužudyti „Nvidia“ vaizdo plokštę

Būna ir taip: vienas žaidimas gali nužudyti „Nvidia“ vaizdo plokštę

Mitech.lt

Keli žaidėjai bandantys „Amaznon“ „New World Beta“ žaidimą skundžiasi, kad sugedo jų „RTX 3090“ vaizdo plokštė. Kai kuriems vaizdo plokštė sugenda po 15-30 minučių žaidimo. Kiti su problemomis nesusiduria, bet kol kas šio žaidimo rekomenduotume tiesiog nežaisti. Vėliau keli žaidėjai pranešė, kad žaidžiant „New World Beta“ sugedo jų „RX 6900 XT“ vaizdo plokštės. Tad, galimai, paveiktos ne tik NVIDIA, bet ir AMD vaizdo plokštes.

new-world-game-gpu-kill

Pastebėta, kad žaidžiant „New World Beta“ „RTX 3090“ vaizdo plokštės perkaista, o energijos suvartojime pastebebmi energijos naudojimo šuoliai. Žaidime visi meniu turi neužrakintą kadrų kiekį, dėl to vaizdo plokštės pradeda generuot tūkstančius kadrų per sekundę. Seniau tokie dideli kadrai sukeldavo tik burzgiančius kondensatorius, o dabar, galimai, žudo vaizdo plokštes.

new-world-lead

Po šių pranešimų „Amazon“ suskubo pranešti, kad jų „New World“ žaidimas nežudo vaizdo plokščių, nes žaidėjai šį žaidimą žaidžia milijonus valandų ir nesusiduria su problemomis. Dėl gedimų kreipėsi tik keli žaidėjai, naudojantys aukštos spartos vaizdo plokštes ir gedimai nėra plačiai paplitę. Teigiama, kad žaidimas atlieka standartines „DirectX“ užklausas ir kompiuterio techninei įrangai pavojaus nekelia. Nepaisant to bus išleistas atnaujinimas, kuris apribos kadrų kiekį žaidimo meniu.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas