Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Capcom" džiaugiasi: „Resident Evil 2 Remake“ pardavimai tiesiog stulbinamai geri

„Capcom" džiaugiasi: „Resident Evil 2 Remake“ pardavimai tiesiog stulbinamai geri

Rokas Gaidys

2021-02-08, 14:20

Turbūt nedaug vaizdo žaidimų franšizių sugeba padaryti tokį sugrįžimą, koks pavyko „Resident Evil“. Po ne pačios geriausios „RE6“ dalies, kuri pasirodė dar 2012-aisias, visa ši serija tarsi pasinėrė į stagnacijos būseną ir turbūt niekas nesitikėjo, kad ji sugrįš su trenksmu. 2017-aisiais pasirodęs „Resident Evil 7: Biohazard“ parodė, kad „Capcom“ parako dar tikrai turi. Po to sekė keli senesnių franšizės dalių sugrįžimai, tai yra „remake“ versijos, kurios ir vėl parodė, kad siaubo žanro karaliaus titulo jie užleisti dar ilgai neketina.

1091

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Pasak oficialios „Capcom“ pardavimų ataskaitos, kuri vadinasi „Platinum Titles“, „Resident Evil 2 Remake“ dabar dalinasi antrąja vieta, kartu su „Resident Evil 5“ pagal parduotų kopijų skaičių, o keisčiausiai yra tai, kad „RE 5“ joje sugebėjo išsilaikyti nuo pat išleidimo datos, tai yra 2009-ųjų, tačiau panašu, kad jis greitu metu nukris į trečią vietą. Žinoma tarp šios serijos ir toliau karaliauja „RE7: Biohazard“. Tiesa, pasak to pačio „Platinum Titles“ iš visų „Capcom“ žaidimų, pirmojoje vietoje yra „Monster Hunter: World“, kuris pasirodė dar 2018-aisiais ir „Resident Evil 7: Biohazard“ lenkia beveik dvigubai su 16,8 milijonų parduotų kopijų per visas platformas.

Resident-Evil-2-Remake-zombies

Tai parodo, kokio populiarumo susilaukia „Resident Evil“, nepaisant to, kad franšizė gyvuoja jau beveik 25 metus. Pirmasis šios serijos žaidimas pasirodė dar 1996-aisiais ir panašu, kad jis išliko toks pat populiarus, kaip ir tada. Žinoma, kad prie dabartinės sėkmės labiausiai prisidėjo „RE7“, kuris iš naujo prikėlė šią seriją, sugrįždamas atgal prie jos šaknų.

ar6e9-hero

Kad ir kaip ten bebūtų, bet dabar laukiamiausia siaubo žanro fanų naujiena yra gegužę pasirodysiantysis „Resident Evil 8: Village“, kuris tikrai turi potencialo aplenkti ir „RE7“. Nuo pat pirmojo parodymo per „Playstation 5“ pristatymą rugsėjį kalbos apie jį netyla, o prieš porą savaičių pasirodžiusi demo versija dar labiau paaudrino visų fanų aistras. Faktas išlieka, kad siaubo žaidimuose „Capcom“ nurungia kitus kūrėjus net su „remake“ versijomis, o tai yra signalas susimąstyti kitiems, nes kartelė su kiekvienu nauju „Resident Evil“ projektu yra užkeliama vis aukščiau.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas