„CD Projekt Red“ turi liūdnų naujienų naujos kartos konsolių savininkams: šiemet neišvysite laukiamiausių atnaujinimų

„CD Projekt Red“ turi liūdnų naujienų naujos kartos konsolių savininkams: šiemet neišvysite laukiamiausių atnaujinimų

Rokas Gaidys

„CD Projekt Red“ paskutinius metus yra tarsi ant peilio ašmenų, o pagrindinė to priežastis yra katastrofiškas „Cyberpunk 2077“ startas, kuris visam laikui suteršė studijos reputaciją ir galų gale ją nustojo ginti net patys ištikimiausi fanai. Viltis vis dar yra, kad paskutinis jų projektas dar sulauks savojo sugrįžimo kaip koks „No Man‘s Sky“ su naujos kartos konsolių versija, tačiau vakar studija pranešė, kad tiek pastaroji, tiek ir „The Witcher 3: Wild Hunt“ atnaujinimas yra nukeliami.

133845-games-review-the-witcher-3-wild-hunt-review-image1-07yik9ul5s

Pirminis planas buvo tiek „Cyberpunk 2077“, tiek „The Witcher 3“ naujos kartos konsolių versijas išleisti antrojoje šių metų pusėje, tačiau dabar aišku, kad tai bus padaryta tik 2022-aisiais. Tikslios datos kūrėjai nenurodė, bet dabar „Cyberpunk“ galima tikėtis pirmajame, o „The Witcher“ antrajame kitų metų ketvirtyje. Pernai pasirodęs žaidimas iki pat išleidimo buvo nukeltas daugybę kartų ir nenuostabu, kad taip bus ir dabar, tačiau daugelio nuostabai taip pat buvo pasielgta ir su „The Witcher 3: Wild Hunt“ atnaujinimu.

Tiesa, dar savaitės pradžioje pasirodė gandai, kad „The Witcher“ atnaujinimas pasirodys anksčiau nei daugelis tikėjosi, nes Europos komisija „PEGI“ pateikė savo vertinimą „The Witcher 3: Wild Hunt“ „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“ versijai, o tai dažniausiai reiškia, kad iki išleidimo datos yra likę nedaug. Ši žinia ištikimiausiems fanams suteikė nemažai vilčių, kad „CD Projekt Red“ maloniai nustebins daugelį, tačiau dabar aišku, kad to greitai tikrai nebus.

cyberpunk-1

„PlayStation 5“ ir „Xbox Series X“ žaidimų versijos nukėlimas yra susijęs, kaip teigia pati studija „su projektus kuruojančių asmenų rekomendacijomis“. Po „Cyberpunk 2077“ išleidimo pasirodė kalbos, kad dar pernai tokių pačių veiksmų pernai nebuvo imtasi, tačiau dabar panašu, kad visa kritika buvo išgirsta ir tai yra tikrai sveikintinas žingsnis „CD Projekt Red“. Tuo tarpu dar buvo skelbiama, kad dar vienas nemokamas „Cyberpunk“ papildinys pasirodys šiemet, tačiau gali būti, kad jis taip pat šiemet nepasirodys. Daugiau informacijos apie tai studija turėtų pateikti artimiausiu metu.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas