„Crysis“ istorija nesibaigia: „Crytek“ planuoja ir antrosios dalies „remastered“ versiją

Daugeliui pirmojo asmens šaudyklių žanro fanų žaidimo „Crysis“ tikrai pristatinėti nereikia. Prasidėjusi kaip tikras kompiuterių siaubas, ši franšizė paliko neišdildomą įspūdį daugeliui, tačiau nuo 2013-ųjų, tai yra „Crysis 3“ nieko naujo kūrėjai taip ir nepristatė. Tiesa, pernai pasirodė 2007-ųjų originaliosios dalies versija, kuri susilaukė nemažo susidomėjimo iš visos žaidėjų bendruomenės bei dar kartą tapo net galingiausių sistemų išbandymu, o dabar studija „Crytek“ prakalbo apie planuojamą panašią procedūrą su antrąja franšizės dalimi.

Šia naujiena kūrėjai pasidalino savo oficialioje „Twitter“ paskyroje, kurioje buvo parodytas originaliosios dalies paveikslas su akivaizdžiu užrašu ir tikriausiai aišku, kad yra kalbama apie „remastered“ versiją arba paprasčiausiai kūrėjus tiesiog apėmė nostalgija. Tačiau būtent šiemet „Crysis 2“ švęs savo dešimtąjį gimtadienį, tai šis sprendimas kaip ir būtų logiškas, tačiau komentatoriams pasirodė priešingai. Būtent jie ir teigia, kad „Crytek“ dabar reikia sutelkti dėmesį į ketvirtąją dalį, o ne antrosios „remastered“ versiją.

Tiesa, oficialaus patvirtinimo „Crytek“ apie „Crysis 2“ atnaujinimą dar nepateikė, tačiau visi ženklai rodo būtent į tai. Pirmoji dalis, tiksliau „Crysis Remastered“ šiuo metu prieinamas „Nintendo Switch“, „Playstation 4“, „Xbox One“ ir asmeninių kompiuterių savininkams. Tiesa jau dabar yra kalbama apie šios dalies versiją, kuri bus skirta naujos kartos konsolėms, tačiau apie pastovius 60 kadrų per sekundę jose kūrėjai vis dar nieko nepraneša.

Pirminiais duomenimis be „Crysis 2 Remastered“, „Crytek“ dirba su dar vienu internetiniu projektu „Crysis Next“. Tiesa, tai dar taip pat nebuvo patvirtinta iš kūrėjų pusės, tačiau jeigu taip yra iš tikrųjų, tai šio žaidimo pasaulis būtų puiki vieta kokiam „battleroyale“ žanro projektui, kuriame būtų galima rasti visus „Crysis“ ginklus ir herojaus pastiprinimus. Trumpai tariant, šios franšizės fanams tai tikrai turėtų patikti.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas