„Cyberpunk 2077” turės ir nemokamų papildinių, tegia kūrėjai

Vaizdo žaidimų kūrėjai neretai kuria įvairiausius būdus, kaip papildomai uždirbti iš jau išleistų vaizdo žaidimų. Vienas iš populiariausių mano manymu yra vadinamosios „mikrotransakcijos“ ir „DLC“. Ypatingai šia praktika yra pagarsėjusi Amerikos milžinė „Electronic Arts“, kurios dar 2014 metais pasirodęs projektas „The Sims 4” sulaukia įvairių papildinių bent pora kartų per metus, o norint turėti visą pilną versiją su visais papildiniais reikėtų paploninti piniginę daugiau daugiau nei 300 eurų. Tačiau mūsų kaimynės Lenkijos kompanija „CD Projekt Red“ yra priėmusi šiek tiek kitokią praktiką.

Vienas iš laukiamiausių šių metų žaidimų „Cyberpunk 2077” turės ir nemokamų papildinių, teigia „IGN“. Pasak jų „Twitter“ platformoje fanai tiesiogiai paklausė kūrėjų ar bus panašiai kaip su „Witcher 3: Wild Hunt”, o kūrėjai į šį klausimą atsakė labai paprastai su vienu mėme’u su už Atlanto puikiai žinomu „Kool- Aid Man“ rėkiančiu savo kultinę frazę. Na toks atsakymas tikrai iššaukiantis ir įstatantis į rėmus, tačiau niekas jų už liežuvio netempė.

Dar šių metų balandį buvo patvirtinta, kad vadinamieji „DLC“ tikrai bus, tačiau jie bus mokami ir bus panašūs pagal dydį į „Witcher 3: Wild Hunt” papildinius „Heart of Stone“ ir „Blood and Wine“. Žinoma ne visi jie buvo nemokami, bet turinys už kurį nereikėjo mokėti buvo didesnis už kai kuriuos šiuolaikinius „AAA“ projektus.

Na jeigu taip ir įvyks, tai mano manymu „CD Projekt Red“ į istoriją įeis kaip vieni iš mėgstamiausių vaizdo žaidimų kūrėjų. Ir tai bus ne tik dėl išskirtinių projektų, bet ir dėl jų požiūrio į vartotoją. Na aišku, kol neišvydome pačio projekto sunku spręsti ar iš tiesų tie nemokami „DLC“ bus iš viso kažko verti. Bet atsižvelgiant į paskutinio jų projekto „Witcher 3: Wild Hunt” sėkmę, tikiu, kad ir su „Cyberpunk 2077” bus panašiai.


Kol kas komentarų nėra.