Dar viena studija atsiriboja nuo senos kartos konsolių: „BioWare“ paskelbė blogas naujienas daugeliui

Dar viena studija atsiriboja nuo senos kartos konsolių: „BioWare“ paskelbė blogas naujienas daugeliui

Rokas Gaidys

Dar pilnai neataušus aistroms po „Mass Effect Trilogy Remastered“ išleidimo, „BioWare“ jau pilnais pajėgumais dirba prie savo sekančio projekto, tai yra „Dragon Age 4“, tačiau priešingai nei pastarasis, jis nebebus prieinamas senos kartos, tai yra „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ konsolėse. Panašu, kad studija iš anksto nusprendė atsiriboti nuo jų iš anksto, nes žaidimas turėtų pasirodyti tik po poros metų.

Pasak „VentureBeat“, šiuo metu vyriausias žaidimo dizaineris Daniel Nordlander, kuris prie studijos prisijungė pernai spalį, nurodė, kad jis kuria „Dragon Age 4“ versiją, kuri bus prieinama tik asmeniniuose kompiuteriuose ir „PlayStation 5“ bei „Xbox Series X/S“ konsolėse ir visiškai neužsimena apie „PS4“ ir „Xbox One“. Kaip yra žinoma pagrindiniai studijos partneriai „Electronic Arts“ taip greitai tokių drastiškų pokyčių nežada daryti, nes dar spalio pradžioje pasirodžiusi „Fifa“ bei lapkritį planuojamas „Battlefield 2042“ puikiai veiks ir „PS4“ bei „Xbox One“ žaidimų kompiuteriuose.

Tiesa, „Dragon Age 4“ geriausiu atveju pasirodys tik 2023-iaisiais (nebent studija yra pasiruošusi pateikti malonią staigmeną), tai nėra visiškas netikėtumas, kad žaidimas veiks tik naujose platformose. Laiko tarpas per kurį bus pilnai atsisakyta senos kartos konsolių nėra aiškus tiek žaidėjams, tiek ir patiems kūrėjams, todėl sunku spręsti ar per pora metų bus pasiektas šis rezultatas ir galbūt naujausi „BioWare“ projektai „Dragon Age 4“ ir „Mass Effect 4“ puikiai veiks „Xbox One“ bei „PlayStation 4“ žaidimų kompiuteriuose.

Dragon-Age-4-Update

Gali būti, kad „Electronic Arts“ ir „BioWare“ tikisi, kad „Dragon Age 4“ išleidimo dieną jau bus išspręstos problemos su žaidėjų apsirūpinimu naujos kartos konsolėmis, nes bent jau dabar net iš tolo nėra aišku kiek laiko tai dar tęsis. Galbūt 2023-ieji yra optimistiškas terminas šiam projektui ir jis pasirodys tik 2024-aisiais ir tada jau daugelis galvos ne kaip įsigyti kokį „PS5“, o jau lauks žinių apie „PlayStation 6“.

Pirminiais duomenimis, „Dragon Age 4“ šiuo metu yra kuriamas „PlayStation 5“, „Xbox Series X/S“ ir asmeniniams kompiuteriams ir planuojama išleidimo data yra 2023-ieji.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: BioWare

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas