Dar vieno žaidimo teks laukti ilgiau nei planuota: nukeliamas „Dying Light 2“ išleidimas

Dar vieno žaidimo teks laukti ilgiau nei planuota: nukeliamas „Dying Light 2“ išleidimas

Rokas Gaidys

Panašu, kad nedaug žaidimų laikosi pradinio išleidimo plano ir nepasirodo tą dieną, kurią pirmiausiai nurodė kūrėjai, ir kuri buvo matoma pirmuosiuose pristatomuosiuose klipuose. Priežasčių tam tikrai yra nemažai, tačiau dažniausia iš jų yra ta, kad nemaža dalis studijų nori paprasčiausiai atšlifuoti projektą, o pandemijos laikotarpiu tai padaryti yra ypač sunku. Vakar buvo pranešta, kad vienas iš laukiamiausių šių metų šventinio laikotarpio žaidimų „Dying Light 2: Stay Human“ yra nukeliamas į kitus metus.

uDydxRqGdLKP6ewJCnJVjX-1200-80

Žinoma, kad tai turėtų nuvilti daugelį, tačiau atsižvelgiant į „Dying Light“ tęsinio kūrimo procesą, reikia džiaugtis, kad žaidimas iš viso pasirodys. Pristatomieji klipai atrodo tikrai įspūdingai ir pagal juos galima teigti, kad šis projektas bus privalomas visiems bent kiek mėgstantiems žaidimus su zombiais. Milžiniškas Villedor pasaulis, kurį išnagrinėti užtruks dešimtis valandų turėtų patikti daugeliui. Be įspūdingo dydžio, panašu, kad vizualiai „Dying Light 2: Stay Human“ atrodys tikrai nepriekaištingai. Tikriausiai dėl to kūrėjams ir prireikė daugiau laiko, nes kartu su šiais privalumais ateina ir kita problema – sisteminės klaidos, kurias reikia pašalinti iš anksto.

game-steam-dying-light-2-stay-human-wallpaper-5

Tikriausiai su žaidimu buvo ir daugiau problemų, tačiau tikrai nebus taip blogai kaip buvo su „Cyberpunk 2077“. Pastarasis net iki dabar yra šlifuojamas, tačiau panašu, kad dar iki galutinės jo versijos yra labai toli. Tiesa, „Dying Light“ kūrėjai neprižadėjo tiek daug, kiek „CD Projekt Red“ marketingistai iki žaidimo pasirodymo, bet vis tiek pirmosios dalies fanai gali likti nepatenkinti, dėl įvairiausių sisteminių klaidų. Dar prieš kurį laiką „Dying Light 2: Stay Human“ kūrėjai „Techland“ pranešė, kad šioms problemoms dabar ir bus skirtas didžiausias dėmesys.

Ar sprendimas pastumti išleidimo datą keliems mėnesiams į priekį yra geras, parodys tik laikas, nes kartelė žaidimui yra užkelta tikrai aukštai. Jeigu „Dying Light 2: Stay Human“ bus bent kiek panašus į savo pirmtaką, tai tikrai jį bus galima tituluoti vienu iš geriausių ateinančių metų žaidimų.

„Dying Light 2: Stay Human“ pasirodys kitų metų vasario 4-ą dieną ir bus prieinamas asmeninių kompiuterių, „Xbox One/Series“ ir „PlayStation 4/5“ savininkams.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas