„Days Gone“ žaidimo kūrėjai oficialiai dirba su nauju projektu, sužinokite kokiu

Gegužės pabaigoje pasirodė 2019-ųjų „PlayStation“ hito „Days Gone“ asmeninių kompiuterių versija, o tai reiškia, kad daugelis vaizdo žaidimų mėgėjų su nekantrumu laukia naujausio jų projekto. Dar „PlayStation4“ konsolėje pasirodęs, jis sulaukė vidutiniškų vertinimų, tačiau buvo ypač pamėgtas žaidėjų tarpe, o dar geriau buvo tai, kad su keliais atnaujinimais buvo išspręstos ir jo techninės problemos. Tiesa, prieš kelis mėnesius buvo oficialiai pranešta, kad jo tęsinio nebus, tačiau studija patvirtino, kad jie tęs savo darbus ir nuo šiol dirbs su visiškai unikaliu projektu.


Oregono valstijoje prieš beveik 30 metų įkurta „Bend Studio“ su „Sony“ pradėjo dirbti tik nuo 2000-ųjų ir sukūrė dar vieną „PlayStation“ ekskliuzyvą, tai yra pirmojo asmens šaudyklę „Syphon Filter“. Tačiau jos paskutinė dalis pasirodė dar „PlayStation 2“ konsolėje 2007-aisiais. Nuo tada studija dirbo su „Days Gone“ bei padėjo su kitais „Sony“ kurtais žaidimais bei „PS Vita“ projektais, tiksliau „Naughty Dog“ „Uncharted“ versija, kuri buvo skirta būtent šiam nešiojamam žaidimų kompiuteriui.

Šia žinia apie naujo žaidimo kūrimą „Bend Studio“ pasidalino savo „Twitter“ paskyroje. Pranešimas pasirodė praėjus porai mėnesių po to, kai „Sony“ atmetė bet kokias galimybes „Days Gone“ tęsiniui. Vietoj to, studija buvo perskelta ir dalis darbuotojų pradėjo dirbti su nauja „Uncharted“ dalimi ir kitu dar nepaskelbtu „Naughty Dog“ internetiniu projektu. Dėl šios priežasties studiją paliko jos vadovai J. Ross ir J. Garvin. Po šių pasikeitimų kitiems studijos darbuotojams buvo leista dirbti su jau pradėtais kurti žaidimas bei parodytas žalias signalas visiškai naujam projektui.


Kol kas komentarų nėra.