EA sugrįžta į lenktynių sceną: pristatyta naujausia „GRID“ lenktynių simuliatoriaus dalis

EA sugrįžta į lenktynių sceną: pristatyta naujausia „GRID“ lenktynių simuliatoriaus dalis

Viena iš rimčiausių kada nors „Codemasters“ išleistų lenktynių franšizių be abejo yra „GRID“, kuri nuolatos pasiūlo daugybę veiksmo viename pakete. Naujausiame jų bandyme „GRID Legends“ bus bandoma automobilio vairavimą padaryti dar realesniu, o tam bus pasitelktos net technologijos iš „Mandalorian“ serialo kūrėjų „Disney“.

Nuo paskutinės franšizės dalies praėjo jau pora metų, tai yra 2019 pasirodė paskutinis bandymas, pavadinimu „GRID“. „Codemasters“ šią lenktynių seriją pradėjo dar 2008, kurios pirmoji dalis vadinosi „Race Driver: Grid“ ir taip kas porą metų buvo pristatoma nauja versija. Kiekviena iš jų atnešdavo kažką naujo, nes kai kur buvo galima lenktyniauti prieš kitų žaidėjų suformuotus klubus ar prie jų prisijungti ir t.t. Kadangi „Electronic Arts“ daugelio nepasitenkinimui savo naujoje šaudyklėje atsisakė istorijos misijų, o panašu, kad su savo dabar jau dukterinės studijos „Codemasters“ naujausiu projektu „GRID“, jie nusprendė eiti į visiškai kitą pusę.

Priešingai, nei praėjusiuose „GRID“ žaidimuose, „Legends“ visas dėmesys bus skirtas „career“ režimui, kuriame kompaniją palaikys aktorius Ncuti Gatwa. Per pirmąjį pristatymą vyriausioji „Codemasters“ dizainerė Becky Crossdale patikslino, kad šioje dalyje buvo panaudota „Extended Reality (XR)“ technologija, kuri padės padaryti žaidimą realistiškesniu, o prieš tai ji buvo matyta ankščiau paminėtame „Mandalorian“.

„XR“ technologija yra programa, kuri koreguoja vaizdą už aktoriaus, atsižvelgiant į kameros judėjimą. Priešingai nei visiems jau įprastame žaliajame ekrane, kuriame aktoriai negali matyti, kas vyksta jiems už nugaros, čia jau visas vaizdas yra matomas. Šią funkciją galima matyti jau pristatomajame „GRID Legends“ klipe, kai minėtasis aktorius pabaigoje susiduria su kitu veikėjų. Ką apskritai ši technologija duoda? Atsakymas yra labai paprastas: „EA“ galės samdyti aktorius ir nesijaudinti, kad gali išlysti klaikios animacijos, o puikiausias to pavyzdys yra „Mass Effect: Andromeda“.

Dabar reikia laukti kaip ši technologija atrodys pačiame „GRID Legends“, nes nepanašu, kad jis pasirodys ne lenktyniaujant, o greičiau iš anksto sumontuotose scenose. Žodžiu, kūrėjai bando atvesti daugiau naujokų į lenktynių pasaulį, o kokybė ir naujos technologijos yra tikrai neblogas būdas tai padaryti. Vienas iš puikiausių pavyzdžių yra „Quantum Break“, kurie ir bandė kažką panašaus padaryti, o dabar yra įdomu kaip su tuo susitvarkys „Electronic Arts“.

„GRID Legends“ pasirodys jau kitais metais ir bus prieinamas asmeninių kompiuterių, „PlayStation 4/5“ ir „Xbox One/Series“ savininkams.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas