„Electronic Arts“ žada karštą vasarą: netrukus išvysime naujus žaidimus

Prieš gerą savaitę vykusioje šių metų „E3“ parodoje „Electronic Arts“ nusprendė nedalyvauti, o tai tikrai nėra dažnas atvejis. Šiais metais jie nusprendė visą dėmesį sutelkt į savąjį renginį „EA Play Live“, kuriame būtent ir pristatys naujausius savo žaidimus bei kitas pagrindines naujienas, susijusias su jais. Vakar buvo oficialiai paskelbta šių metų renginio data ir laikas.

Jau seniau buvo žinoma, kad „Electronic Arts“ planuoja naujausius savo žaidimus pristatyti liepos 22-ą dieną. Tai buvo pranešta tuo pačiu metu kai studija paskelbė, kad šiais metais nedalyvaus „E3“ ar bet kuriame kitame birželį vykstančiame panašaus pobūdžio renginyje. Dabar jau visi jie kaip ir pasibaigė, todėl „EA“ nusprendė pranešti, kad jų paroda „EA Play Live“ prasidės liepos 22-ą dieną 20 valandą Lietuvos laiku. Taip pat buvo paskelbta, kad šiais metais šį renginį ves visiškai naujas vedėjas. Pastaruosius du metus pagrindiniu smuiku čia grojo žaidimų apžvalgininkas G. Miller, o dabar jo vietą užims „WWE“ žvaigždė Xavier Woods.

Greičiausiai „EA Play Live“ metu didžiausias dėmesys bus skiriamas rudenį planuojamai naujausiai jų šaudyklei „Battlefield 2042“. Ji kaip ir buvo pristatyta dar prieš „E3“, tai greičiausiai bus demonstruojamos naujos jos funkcijos bei įspūdingai atrodantis internetinis režimas. Taip pat kaip visada greičiausiai bus parodyta šių metų „FIFA“ versija, tačiau tikriausiai daugelis su nekantrumu laukia informacijos apie kitus projektus, tokius kaip „Bioware“ studijos „Dragon Age 4“, „Mass Effect“ tęsinys ar gandais apipintas „Dead Space“ sugrįžimas.

Trumpai tariant, laukti tikrai yra ko, tačiau reikia tikėtis, kad „Electronic Arts“ pademonstruos kažką naujo, o ne tik liaupsins savo naujausią „Battlefield“ versiją. Žodžiu, už keturių savaičių bus parodyta ką studija per paskutinius metus nuveikė ir ko iš jos galima tikėtis netolimoje ateityje. Visą renginį bus galima stebėti per internetinių transliacijų platformas, tokias kaip „Twitch.tv“ ar „Youtube“.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas