Žaidimai

„Epic Games“ direktorius nori neįmanomo: jeigu tai įvyktų, žaidimų rinka pasikeistų amžiams

„Epic Games“ direktorius nori neįmanomo: jeigu tai įvyktų, žaidimų rinka pasikeistų amžiams

„Epic Games“ generalinis direktorius Timas Sweeney neseniai kalbėjo „Coalition for App Fairness“ konferencijoje Seule, kur paragino sukurti vieningą skaitmeninę žaidimų platformų parduotuvę. Sweeney teigė, kad „Epic Games“ jau pradėjo bendradarbiauti su leidėjais ir paslaugų teikėjais, kad sukurtų šią vieningos parduotuvės viziją, kurioje klientai galėtų būti tikri, kad jų nusipirkti žaidimai veiks visose platformose.

Sweeney aprašyta sistema būtų radikalus nukrypimas nuo esamų ekosistemų, tokių kaip „Xbox“, „PlayStation“, „Steam“, „Nintendo“ ir „Epic“, kur skaitmeniniai pirkimai dažnai apsiriboja atskirų įmonių platformomis.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Ši nauja sistema leistų žaidimus, įsigytus iš bet kurios ekosistemos, žaisti visose palaikomose platformose, nereikalaujant kelių žaidimo kopijų pirkimo. Šios vizijos sėkmė visiškai priklauso nuo žaidimų studijų prisijungimo prie programos, kurią greičiausiai bus sunku įgyvendinti, atsižvelgiant į numatomą pardavimų sumažėjimą.

Nors šiuo metu yra ribotos kryžminio žaidimų pirkimo galimybės, kino pramonė įdiegė panašią programą su „Movies Anywhere“, kuri gali pasigirti didelėmis studijomis, tokiomis kaip „Disney“, „Sony“, „Universal“ ir „Warner Bros.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas