„Epic Games“ direktorius nori neįmanomo: jeigu tai įvyktų, žaidimų rinka pasikeistų amžiams

„Epic Games“ direktorius nori neįmanomo: jeigu tai įvyktų, žaidimų rinka pasikeistų amžiams

MiTech.lt

„Epic Games“ generalinis direktorius Timas Sweeney neseniai kalbėjo „Coalition for App Fairness“ konferencijoje Seule, kur paragino sukurti vieningą skaitmeninę žaidimų platformų parduotuvę. Sweeney teigė, kad „Epic Games“ jau pradėjo bendradarbiauti su leidėjais ir paslaugų teikėjais, kad sukurtų šią vieningos parduotuvės viziją, kurioje klientai galėtų būti tikri, kad jų nusipirkti žaidimai veiks visose platformose.

a438da0d-steam_2021-04-26-214518

Sweeney aprašyta sistema būtų radikalus nukrypimas nuo esamų ekosistemų, tokių kaip „Xbox“, „PlayStation“, „Steam“, „Nintendo“ ir „Epic“, kur skaitmeniniai pirkimai dažnai apsiriboja atskirų įmonių platformomis.

Ši nauja sistema leistų žaidimus, įsigytus iš bet kurios ekosistemos, žaisti visose palaikomose platformose, nereikalaujant kelių žaidimo kopijų pirkimo. Šios vizijos sėkmė visiškai priklauso nuo žaidimų studijų prisijungimo prie programos, kurią greičiausiai bus sunku įgyvendinti, atsižvelgiant į numatomą pardavimų sumažėjimą.

Epic-games

Nors šiuo metu yra ribotos kryžminio žaidimų pirkimo galimybės, kino pramonė įdiegė panašią programą su „Movies Anywhere“, kuri gali pasigirti didelėmis studijomis, tokiomis kaip „Disney“, „Sony“, „Universal“ ir „Warner Bros.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas