„Forza Horizon 5“ žaidimo laukti liko nebedaug: paskelbti asmeninių kompiuterių sisteminiai reikalavimai

„Forza Horizon 5“ žaidimo laukti liko nebedaug: paskelbti asmeninių kompiuterių sisteminiai reikalavimai

Rokas Gaidys

2021-10-02, 07:45

Likus šiek tiek daugiau nei mėnesiui iki naujausio „Microsoft“ ir „Playground Games“ projekto „Forza Horizon 5“, užkietėję lenktynių fanai tikrai turėtų džiaugtis, nes po beveik trejų metų pertraukos sugrįžta daugelio pamėgta franšizė. Naujasis „Drag“ režimas, smarkiai patobulinta grafika ir veiksmas, kuris šį kartą vyks Meksikoje skamba iš tiesų neblogai. Žaidimas turėtų pasirodyti lapkričio 5-ąją, o dabar jau yra žinoma kokios sistemos reikės norint jį išbandyti - vakar žaidimo internetinėje svetainėje pasirodė asmeninių kompiuterių sisteminiai reikalavimai.

0b5387f6-29e2-4043-b5c3-e9d799f2fcda

Pasak kūrėjų, naujieji grafikos pagerinimai „Forza Horizon 5“ pagrąžins net smulkiausias detales ir suteiks daugiau tikroviškumo, pavyzdžiui, bus net dalinai matoma saulės šviesa per mažiausią kaktuso spyglį. Žinoma, kad tam reikės ganėtinai galingos ir apynaujės sistemos, tačiau žaidimas tikrai veiks ir silpnesnėse sistemose, nes grafikos nustatymus bus galima nusistatyti pagal savo prioritetus (rezoliucija, „HDR“ palaikymas, neribotas kadrų per sekundę skaičius ir t.t.).

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

bb83c500-8ef0-481f-9d9f-e3aff53b156d

Kita grafinė naujiena yra „raytracing“ funkcija, kuri veiks „Forzavista“ režime, kuriame bus galima stebėti automobilius iš labai arti ir bus matoma net smulkiausia dizaino detalė. Taip pat yra teigiama, kad „Forza Horizon 5“ puikiai veiks su 21:9 „ultrawide“ monitoriumi bei naujaisiais žaidimų vairais.

Be to čia bus išnaudojama „Xbox“ pulto „haptic feedback“ funkcija, kuri pirmą kartą veiks ir asmeninių kompiuterių „Steam“ versijoje. Žaidėjams taip pat bus leidžiama pažiūrėti kaip jie atrodo iš vidaus: atsidaryti kapoto dangtį ir apžiūrėti duris, išgirsti variklio skleidžiamą garsą ir t.t.. Žodžiu, kūrėjai bando ištesėti savo pažadus ir asmeninių kompiuterių vartotojams suteikti galimybę lenktyniavimą padaryti dar realesniu, o svarbiausia - smagesniu.

„Forza Horizon 5“ prekyboje pasirodo lapkričio 9-ą ir bus prieinamas asmeniniuose kompiuteriuose ir „Xbox One/Series“ konsolėse

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas