Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Futbolo gerbėjams tai patiks: pademonstruotas rudenį pasirodantis žaidimas

Futbolo gerbėjams tai patiks: pademonstruotas rudenį pasirodantis žaidimas

Rokas Gaidys

2021-07-12, 11:50

Praėjęs savaitgalis buvo tikrai įsimintinas daugeliui futbolo fanų, nes praūžė net dviejų milžiniškų turnyrų finalai. Nors Europos ir Pietų Amerikos čempionatai oficialiai jau yra pasibaigę, tačiau „Electronic Arts“ nusprendė palepinti daugelį sirgalių, tai yra oficialiai buvo pristatytas „FIFA 22“ – futbolo žaidimas, kuris pasirodys prekyboje jau spalį.

Pristatomajame klipe daugiausiai dėmesio yra skiriama šių metų futbolo simuliatoriaus naujovei, kurią „Electronic Arts“ pakrikštijo „HyperMotion“ technologijos vardu. Trumpai tariant, 22 profesionalūs futbolininkai vilkėjo specialius kostiumus visų rungtynių metu ir taip buvo fiksuojamas net menkiausias jų kūnų judesys. Tai buvo naudojama tam, kad virtualaus žaidimo metu vaizdą ir sportininkų judesius būtų galima atvaizduoti dar tiksliau. Ši technologija bus išskirtinai prieinama „PlayStation 5“, „Xbox Series“ ir „Stadia“ versijose. Pačiame klipe kaip ir nėra parodoma daugybė vaizdų iš pačių „FIFA 22“ rungtynių, bet galima nuspėti kaip pats žaidimas atrodys.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

FIFA-22-Release-Info-Erscheinungsdatum-News-Leaks

Taip pat vaizdo įraše yra demonstruojami kiti „FIFA22“ pasikeitimai „career“, „Volta Football“, „Pro Clubs“ ir „Ultimate Team“ režimuose. Su oficialiu pristatymu kartu pradėti priimti ir išankstiniai užsakymai. Kaip ir daugelyje kitų žaidimų, kurie veiks abiejų kartų konsolėse, kaina akivaizdžiai skirsis. Pavyzdžiui, standartinė versija, skirta asmeniniams kompiuteriams, „PlayStation 4“ ir „Xbox One“ kainuos 60 eurų, o tuo tarpu „PlayStation 5“ ir „Xbox Series“ jau 70 eurų. Žinoma, galima įsigyti „FIFA 22 Ultimate Edition“, kurioje bus abiejų kartų konsolių versijos, tačiau šio žaidimo kaina prasidės nuo 99,99 eur..

fifa-22-featured-image.png.adapt.crop191x100.1200w

Dar praėjusią savaitę buvo oficialiai patvirtinta, kuris profesionalus futbolininkas puikuosis ant „FIFA 22“ viršelio. Čia buvo pasirinktas Prancūzijos rinktinės ir Paryžiaus „Saint-German“ puolėjas Kylian Mbappé. Tiesa, kiekviena versija turės skirtingą dizainą, tačiau ant visų iš jų puikuosis būtent Mbappé. Apie pačias žaidimo naujoves daugiau informacijos bus galima sužinoti jau greitai. Gali būti, kad liepos antrojoje pusėje vykstančioje „EA Play Live“ virtualioje konferencijoje. Pernai pačios žaidimo rungtynės buvo pademonstruotos rugpjūtį, tai gali būti, kad ir šiais metais bus panašiai, nes ir „FIFA 21“ prekyboje pasirodė panašiu laiku.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas